Izrael karze Syrię za sprzedaż przez Rosję S300 Iranowi

100% izraelskiego potencjału wojskowego skierowanego przeciw Iranowi zostało wymazane z powierzchni globu dzięki zmodernizowanym systemom S300.

Rozległa kampania izraelskich nalotów na Syrię nie ma nic wspólnego z odwetem, tak jak zmasowana napaść na Gazę nie miała nic wspólnego z rakietami Hamasu wystrzeliwanymi na izraelskie wioski, co potwierdzały jedynie źródła w Izraelu.

Prawdziwym powodem obecnych ataków Izraela jest rosyjska obietnica dostarczenia Iranowi w pełni unowocześnionych S300, które likwidują izraelską przewagę w powietrzu a nawet zdolność Izraela do uderzeń przy pomocy jądrowych pocisków balistycznych.

Ostatnie napaści na Syrię są w rzeczywistości próbą podjętą przez Izrael by zdyskredytować prezydenta Putina i MSZ Ławrowa. Mało kto na Zachodzie, jeśli ktoś w ogóle, rozumie jak dogłębnie Putin poniżył Netanjahu, którego stabilność psychiczna jest od dawna kwestionowana.

Netanjahu uważa swoje bombardowania Syrii i otwarte wsparcie dla ISIL i siostrzanych organizacji jako wzywanie dla Rosji by wykonała ruch przeciwko sojuszowi USA i Izraela.

Jednak amerykańskie kontr-posunięcie Sekretarza Obrony USA Asha Cartera było wyraźnym ostrzeżeniem dla prezydenta Turcji Erdogana przed dalszą kontynuacją pomocy dla ISIL. Carter zakomunikował Erdoganowi, że możliwość korzystania przez USA z tureckich baz nie jest warta tolerowania tureckiej odpowiedzialności w wojnie przeciw Syrii i Irakowi i tureckich bombardowań kurdyjskich wiosek.

Ameryka upomina Turcję za izraelskie ataki, Izrael atakuje Rosję w Syrii podczas gdy Arabia Saudyjska i państwa Zatoki Perskiej coraz bardziej zdają sobie sprawę, że zostały wmanewrowane w konflikt, który mogą tylko przegrać. Kluczem jest tutaj Netanjahu, żaden mąż stanu czy polityk, tylko opętany pyszałkowaty manipulator spraw międzynarodowych.

Zobaczymy jak skończą się jego ostatnie wpadki, a teraz staje się jasne, że Netanjahu został rozpracowany, rozegrany, stał się pionkiem, w wyniku swoich megalomańskich napadów szału i zniecierpliwienia i pociągnie ze sobą na dno Izrael, co już trwa w najlepsze.

Koniec wojskowej potęgi Izraela

Żelazna Kopuła staje się kolejnym przekrętem korporacyjnej opieki społecznej.

100% izraelskiego potencjału wojskowego skierowanego przeciw Iranowi zostało wymazane z powierzchni globu za pociągnięciem pióra. Wśród tej całej narracji kontrolowanej przez Izrael zachodniej prasy robiącej z niego ofiarę, ta olbrzymia porażka będąca dla Iranu wisienką na torcie porozumienia atomowego nie stała się, i nigdy nie będzie, przedmiotem prasowych doniesień.

Pomimo iż w Izraelu ciągle nakręcano spiralę strachu wobec zagrożenia z Teheranu, Netanjahu zdaje sobie sprawę, że Izraelczycy nigdy mu nie wybaczą, że zostali w ten sposób wymanewrowani.

Co więcej niedawne raporty z TelAwiwu mówią o „przestawianiu” izraelskiego systemu obrony powietrznej Żelazna Kopuła. 1,5 roku temu mówiono o wszechstronnym systemie, a dzisiaj trzeba w nim coś „przestawiać”.

Dlaczego? System polegał na 2 niszczycielach AEGIS stacjonujących u wybrzeży Izraela. Prezydent Obama wysłał te okręty w inne miejsce, całkiem możliwe, że w odwecie za izraelskie wtrącanie się w wybory prezydenckie USA. Żelazna Kopuła jest martwa.

Inscenizacja kolejnej izraelskiej operacji „falszywej flagi”

W tym tygodniu Izrael rozpoczął zmasowaną kampanię nalotów i ostrzału artyleryjskiego Syrii zaplanowanych, jak donoszą nasze źródła, na koniec lipca i początek sierpnia podczas manewrów izraelskich sił zbrojnych na okupowanych wzgórzach Golan.

Izrael twierdzi, że jego działania zbrojne są odpowiedzią na irańskie ataki rakietowe na izraelskie bazy w rejonie Golan. Gdyby rzeczywiście irańskie ataki miały miejsce, a nie ma na to żadnych dowodów, byłby to niezwykle dziwny i korzystny dla Izraela zbieg okoliczności, który przygotował się na nie o dziwo wcześniej.

Nie przedstawiono żadnych dowodów na irańskie ataki, pomimo iż tamten rejon podlega jednemu z najskrupulatniejszych nadzorów elektronicznych ze strony komórki ONZ zwanej UNTSO (United Nations Treaty Supervision Organization). Ta stacja ONZ przechwytuje wszelką komunikację elektroniczną, śledzi nie tylko ruch lotniczy, ale wykorzystując zaawansowane detektory, drony i satelity, również wszelkie ruchy naziemne a nawet wyrzutnie i trajektorie pocisków artyleryjskich z odległości setek mil.

Wysłannicy ONZ stwierdzili ataki, ale nie zanotowali żadnych działań ze strony Syrii czy Iranu, a jedynie 14 izraelskich nalotów na pozycje armii syryjskiej. Historia tej stacji ONZ i jej roli podczas operacji Pustynna Burza jest omówiona w artykule w New Eastern Outlook z marca 2015.

Załamanie Netanjahu w barze Finks w Jerozolimie

Dziwna scena rozegrała się w barze Finks gdzie Netanjahu spotkał się z fizykiem cząstek pracującym dla IAEA (International Atomic Energy Agency) i bezpośrednio dla prezydenta Jerzego W. Busha nie wiedząc, że miejsce jest na podsłuchu DIA (Defense Intelligence Agency).

Zarówno ów fizyk jak i ówczesny szef amerykańskiej misji wywiadowczej w Izraelu są redaktorami w Veterans Today i potwierdzają poniższy zapis rozmowy. Jeden ponieważ siedział przy stoliku obok, drugi na podstawie nagrania.

Duża część poniższego scenariusza została początkowo nakreślona w 1990 podczas dyskusji w barze Fink w Jerozolimie. W szczycie stołu siedział Netanjahu. Osoby przy stole właśnie dokonały kradzieży 5 amerykańskich urządzeń kryptograficznych KG84 przy pomocy Kanadyjczyków z misji ONZ na Wzgórzach Golan. Dzięki temu kabała pod przewodnictwem Izraelczyków uzyskała dostęp na bieżąco do wszystkich transmisji Departamentu Stanu USA, marynarki wojennej i NATO. Zapis fragmentu nagrania audio wypowiedzi Netanjahu podczas spotkania.

„Jeśli nas złapią to zostaniemy zastąpieni ludźmi tego samego pokroju. Więc nie ma znaczenia co zrobicie, Ameryka to złoty cielec i wydoimy go do czysta, rozkawałkujemy i wyprzedamy kawałek po kawałku aż nie zostanie nic poza największym na świecie państwem socjalnym, które będziemy kontrolować. Dlaczego? Bo taka jest Wola Boska, a Ameryka jest na tyle duża by przyjąć to na klatę, tak że możemy ją uderzyć znowu, i znowu, i znowu. To robimy krajom, które nienawidzimy. Niszczymy je powolutku i sprawiamy by cierpiały za odmowę bycia naszymi niewolnikami”.

Prezydent Bush (41) dowiedział się o tej kradzieży podczas pierwszej wojny w Zatoce i zrozumiał, że USA stały się bezbronnej wobec ataku jądrowego. Wycofano się z Iraku wcześniej niż planowano pozostawiając Saddam u władzy.

Gdyby usunięto Saddama i doszło już wtedy do okupacji Iraku, byłoby to podstawą intrygi politycznej konfrontacji prowadzącej do nuklearnej eskalacji, pieczołowicie nadzorowanej w Waszyngtonie i Moskwie.

Dzięki temu osłabieniu w połączeniu ze szpiegostwem na rzecz Izraela przez Hansena, Pollarda i innych ochranianych skuteczniej przez lobby AIPAC, przeprowadzenie zamachów/puczu 9/11 stało się możliwe. Wrogowie USA mieli codzienny dostęp do kluczy deszyfrujących.

Zobaczymy jak to się rozegra

Tyrada Netanjahu w barze Fink okazała się bezcenna dla wszystkich mających do czynienia z ekstremizmem Likudu i jego odpowiedzialnością za działania terrorystyczne. To miało miejsce naprawdę, zostało potwierdzone przez wiele źródeł najwyższego zaufania i pokazuje jak przewidywalny jest Netanjahu. A także jak niebezpieczny.

Kiedy Iran jest poza zasięgiem jakiegokolwiek potencjału Izraela, kiedy Turcja w świetle działań Sekretarza Obrony Asha Cartera jawi się jako terrorystyczna dyktatura, kiedy plany USA odbicia Mosulu jak tylko zelżeje obezwładniające gorąco lata posuną się naprzód, Rosja może pozostać na placu boju jako jedyne światowe supermocarstwo.

Chiny zastąpiły USA w Dżibuti, AFRICOM i amerykańska baza dronów pokrywająca obszar Sudanu i Jemenu zawiesiły działanie.

Izraelska hucpa manipulowania skorumpowanymi amerykańskimi ustawodawcami by zablokowali porozumienie z Iranem odbije się z miażdżącą siłą na TelAwiwie. Te manewry odsuwają ich od negocjacyjnego stołu nie tylko na Bliskim Wschodzie ale i w Europie. Gospodarka Iranu i okazje, które stwarza to o wiele więcej niż cokolwiek Izrael może zaoferować. Mając do czynienia z Izraelem nie da się zarobić jak się przekonano przez lata wzniecania przez ten kraj zamieszek w Londynie, Paryżu, Berlinie.

Netanjahu ma jedną odpowiedź na każde pytanie, tak jak stolarz ma tylko jedno narzędzie – młotek. Netanjahu ma siły powietrzne, tracące wartość każdego dnia. Jego odpowiedź na każde pytanie to bombardowania. Cele są tam gdzie może sprawić jak najwięcej cierpień.

Jego jedyne uzasadnienie to utrzymanie się przy władzy, bez oglądania się na koszty ponoszone przez Izraelczyków.

Israel Punishing Syria for Russian S300 Sale

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s