VT: Ostrzeżenie dla potrafiących słuchać

W/s magazynów ręcznych pocisków przeciwpancernych TOW ślady wskazują na tajne transakcje CIA na Ukrainie w stylu Reagonowskim


[Aktualizacja: Źródła w Departamencie Obrony potwierdzają istnienie tajnej operacji przerzutu drogą wyłącznie powietrzną pocisków TOW do bazy sił powietrznych USA w Konstancy w Rumunii blisko ukraińskiego portu Odessa. Stamtąd broń jest dostarczana transportowcami C130 do Gruzji, gdzie od lutego 2015 jest rozładowywana jako „sprzęt do rurociągów” dla korporacji BECHTEL.

Potwierdzają również pełną wiedzę CIA, że wbrew sprzeciwom Sekretarza Obrony Asha Cartera, te objęte zakazem pociski są dostarczane dla AlKaidy i ISIL. W zeszłym tygodniu Carter skrytykował Turcję za udział w tej i podobnych operacjach, które są skądinąd autoryzowane przez CIA.]

Veterans Today posiada niezbite dowody uwikłania korporacji USA w przemyt broni NATO dla Ukrainy i ISIL. Wśród naszych ludzi w Gruzji jest m.in. były amerykański wojskowy.

Veterans Today odkryło linię przerzutową „szczurów” dostarczającą ISIL broń NATOwską, w tym pociski przeciwczołgowe przeznaczone podobno dla Kijowskiego reżimu.

Graczami są Bechtel i British Petroleum / Amoco, do których należą ciężarówki i ochroniarze. Kierowców zapewnia wywiad turecki. Podobny kanał przerzutowy dla dżihadystów ISIL/AlKaidy zaczyna się w Rosji, wiedzie przez Gruzję i Turcję.

MSW Gruzji co najmniej udaje, że o niczym nie wie. Junta w Kijowie jest umoczona po uszy. Są dowody, że CIA o tym wie, ale nie ma dowodów na jej współudział. Natomiast są dowody, że zarówno CIA, jaki NSA i DIA ukrywają informacje wywiadowcze przed Białym Domem.

Wysłannicy Veterans Today w Gruzji zostali zatrzymani przez oficerów MSW ponieważ rozpytywali i zbierali informacje, czyli robili to, co nazywa się „dziennikarstwem”.

Ta przekierowana pomoc wojskowa, zawierająca najlepsze amerykańskie pociski TOW, jest częścią tajnego kontraktu Pentagonu poświadczającego użytkowników końcowych broni wśród pewnych grup na Ukrainie, która potem jest sprzedawana i przerzucana do Gruzji i ISIL.

Jest to jedyny sposób ukrycia takiej operacji przerzutowej tej zmieniającej równowagę sił broni jakiego mogły użyć najbardziej znane osoby amerykańskiego życia politycznego wspierające ISIL.

Takie transakcje zostały zakazane przez Kongres ale są dopuszczane przez Langley i Pentagon w ramach monstrualnego budżetu na „czarne operacje” założonego przez wiceprezydenta Dicka Cheneya i Sekretarza Obrony Donalda Rumsfelda w 2004, i nadzorowanego przez Połączone Dowództwo Operacji Specjalnych JSOC.

Wygląda na to, że JSOC zszedł na złą drogę i zaopatruje terrorystów na Bliskim Wschodzie i w Afryce współpracując z kontraktorami CIA i Pentagonu z ery Busha działającymi w szarej strefie bez odpowiedzialności wobec urzędników zajmujących się sprawami zagranicznymi i bez nadzoru Białego Domu. Mamy tutaj na myśli po prostu “coup d’ etat”.

Kontekst

Nie ma dowodów na zaangażowanie Raytheon czy Pentagonu w przestępstwo poza być może nieoficjalną wysyłką broni na Ukrainę, ale taka jest natura tajnych operacji.

Szef biura VT został zatrzymany w drodze do wioski Tabatskuri będącej przystankiem dla dżihadystów ISIL przerzucanych przez Gruzję do Turcji, gdzie tamtejsze służby kierują ich do poszczególnych oddziałów w Syrii i Iraku. Tysiące terrorystów zostały przeprowadzone tą trasą by atakować ludność Syrii, Iraku i Kurdów.

Zatrzymania oprócz oddziałów MSW dokonały również służby ochroniarskie firmy Bechtel.

Broń przemycana do ISIL z siedzibą w Mosulu w Iraku i jej siostrzanych organizacji jest głównie produkcji amerykańskiej, ale również rumuńskiej i bułgarskiej na podstawie wzorów sowieckich. Najbardziej zwracają uwagę zaawansowane pociski TOW, których pomysł ma 40 letnią historię. Nowsze wersje są kierowane przewodowo, mają większy zasięg, nowoczesne głowice i ograniczoną możliwość „odpal i zapomnij”.

Zauważcie, że oficjalnie USA nie wysłało żadnych TOW na Ukrainę, a tym bardziej do Gruzji czy dla ISIL. Jednak te nieistniejące pociski istnieją naprawdę i podróżują w ciężarówkach firm z USA, chronionych przez amerykańskich ochroniarzy i kierowanych przez tureckich kierowców.

Skąd o tym wiemy

Wiemy, że wielka ofensywa wojsk syryjskich w Idlib w marcu 2015 została powstrzymana głównie dzięki pociskom TOW, które zniszczyły ich wszystkie czołgi oraz to, że z magazynów w USA wycofano 2500 takich pocisków. Nie było śledztwa badającego jak to wycofanie było możliwe, kto je autoryzował, oraz w jaki sposób TOWy dostały się w ręce dżihadystów. Można się spodziewać, że elity władzy ucieszyło ich użycie do zatrzymania ofensywy syryjskiej.

Powstaje pytanie jak można zagwarantować, że te ciemne interesy nie spowodują, że ta broń zostanie użyta przeciw USA?

Podczas sowieckiej wojny w Afganistanie Osama bin Laden (w CIA zatrudniony jako pułkownik Tim Osman) oraz pracujący teraz w VT Lee Wanta zajmowali się kontrolą magazynów broni i jej użycia by zapobiec jej „nieautoryzowanemu” użyciu przez wroga, z dokładnością do numeru seryjnego każdej sztuki, dziennika kolejnych użyć i położenia geograficznego oddziałów ich używających [więcej w artykule z 2013].

Dlaczego korpo-media tak unikają tej historii? Czy miały ja sobie odpuścić? Jeśli tak, to tylko kilku grupom mogło na tym zależeć, typowym podejrzanym. Tymczasem ta bardzo mobilna i szalenie niebezpieczna broń podróżuje sobie jak na magicznym dywanie, przerzucana z miejsca na miejsce.

Przemyt broni nad M. Czarne i z powrotem to jedna z ukrytych zdolności rozwijanych przez NATO, tak jak okręty AEGIS nie potrafiące dostrzec jak w przypadku MH17 ani samolotu ani pocisku, gromady traulerów szmuglujących broń ochraniane przez okręty torpedowe z banderami z gwiazdą Dawida zasłoniętymi papierem pakowym.

Nowe kanały przerzutowe korzystające z mocno chronionego portu Poti, statusu Gruzji jako państwa policyjnego, polityki Turcji osiągania celów za wszelką cenę, jak ciężarówki Red Ball Express podczas II W.Ś. dostarczają pociski TOW, pociski moździerzowe z sarinem i gazem musztardowym, armie dżihadystów by powrócić z ludzkimi niewolnikami, skradzionymi zabytkami oraz „wszystkim co nie było umocowane, a coś było” ze spustoszonego wojną regionu.

VT Exclusive: Warning for those who have ears to hear (updated) | Veterans Today

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s