Kwestia migracji uciekinierów do Europy

To kolejny test na ludzką sprawiedliwość, która powinna być celem każdego człowieka.

Sprawiedliwość wymaga precyzji, precyzja wymaga wiedzy, wiedza wymaga nieustannej nauki, co wymaga z kolei odpowiednich zasobów – czasu, energii, uwagi, pieniędzy, emocji, dyscypliny.

Zasoby są zagarniane przez światową zbrodniczą kabałę dzięki odwiecznej strategii „dziel i rządź” judzenia ludzi przeciw sobie eskalując sztucznie podziały. Ludzie zajęci skakaniem sobie do gardeł nie zauważają, że są w tzw. międzyczasie ograbiani. Ostanie lata to niespotykany wcześniej transfer dóbr i bogactwa w górę drabiny społecznej, najbogatsi mają jeszcze więcej, najbiedniejsi jeszcze mniej.

Gdyby podzielić sprawiedliwie te zagarnięte zasoby, to dla wszystkich byłoby w bród, ale wtedy ludzkości nie dałoby się kontrolować. Uskuteczniany jest model podziału świata na „wyzyskiwaczy i wyzyskiwanych”, co „sprytniejsi” orientują się szybko po czyjej „warto być” stronie. Zamachy 11/09 miały służyć wprowadzeniu takiego „porządku” na całym świecie.

Dlatego gra się na najgorszych ludzkich instynktach, strachu, żądzach promując, propagując i utrwalając szkodliwe, zabójcze, prymitywne półprawdy, ogólniki, stereotypy i kłamstwa jak najintensywniej, żeby ludzie się nie zorientowali jak zostali znowu zrobieni w trąbę.

Imigracja jest takim złożonym zagadnieniem, którego nie da się uprościć w rozważaniach bez szkody dla społeczeństwa.

Wśród fali przybyszów do UE są zarówno uchodźcy, migranci zarobkowi jak i terroryści. Problemem są nie tylko fanatycy z sekt będących sztuczną karykaturą islamu wykreowaną przez służby The Crown Corporation jak wahabizm, takfiryzm, salafizm, agentura muzułmańskiej masonerii czyli Bractwa, ale i młodzi nierozgarnięci, aroganccy muzułmanie z odłamów normalnego islamu jak sunnici, którzy niestety są wychowywani, o czym pisało VoltaireNet, by traktować kobiety jak szmaty sami będąc rozpieszczanymi.

Wiele kobiet i dziewczynek jest gwałconych w obozach w Turcji (które ciekawostka zostały utworzone kilka tygodni ZANIM JAKIEKOLWIEK ZAMIESZKI wybuchły w Syrii), uciekinierzy mordowani, ich organy sprzedawane, wielu zmuszanych lub przekupywanych by przystąpić do terrorystów – przyjęcie ich do UE, wychowanie na modłę europejską by potem repatriować gdy skończy się wojna to dobre rozwiązanie. W barbarzyńskich reżimach Izraela i wahabitów na płw. Arabskim ulegliby tylko dalszej radykalizacji.

Cześć imigrantów ma niestety być wykorzystywana przez firmy jako tania konkurencja wobec rodzimej siły roboczej, w Niemczech wielkie korporacje stosują furtkę uchodźców by omijać przepisy i zaniżać płace.

Część będzie zwerbowana przez służby NATOwskie dla kontynuacji operacji GLADIO i wprowadzenie w życie zbrodniczych syjonistycznych planów Yinona i Huntingtona „zderzenia cywilizacji” chrześcijańskiej i muzułmańskiej, z wiadomym trzecim wygranym, jak dwóch się bije. Wielu migrantów otrzymało w tym celu fałszywe syryjskie paszporty wydawane przez państwa zbrodniczego syjonistyczno-wahabickiego-braterstwowego sojuszu. Część nie ma w ogóle dokumentów, 70% to samotni młodzi mężczyźni – coś tu nie gra. Przed takim scenariuszem, znanym jako operacja Gladio B, specjaliści zachodni i Rosja ostrzegali już w 2011.

Trzeba szukać tutaj sprawiedliwego rozwiązania.

Oczywiście cała kwestia została tak nagłośniona, rozchamiona nagłówkami i zmanipulowana ordynarnymi wymówkami w korporacyjnych łże-mendiach by to uniemożliwić.

Trzeba protestować, najlepiej zaskakując zdradzieckie kanały informacyjne podczas transmisji „na żywo” – najlepiej wchodzić w kadr podczas relacji z imprez, prognoz pogody, wywiadów na ulicy, ale również za szybą studiów telewizyjnych jeśli są blisko chodnika. Można tez dzwonić, nie tylko do programów publicystycznych ale i konkursów na antenie. Dobry pomysł to przemarsze przed ambasadami, siedzibami agend dywersanta Sorosa i jego agentury. Można zgłosić się jako publiczność w studio, protestując podczas zabierania głosu albo w milczeniu. Milczący protest to również nalepki na samochody, koszulki, czapeczki, proporczyki, flagi w miejscach publicznych. Trzeba też pisać do instytucji publicznych dodatkowo ujawniając treść protestu w Internecie. Świetnym przykładem skuteczności akcji protestacyjnej było ACTA.

Przestrzeń medialna jest pełna perfidnych manipulacji i kłamstw, tak aby utrudnić społeczeństwu dotarcie do prawdy. Sztuczne kontrowersje i konflikty geopolityczne mają często po sprawdzeniu „anonimowe źródła” a miejscem genezy są agentury Murdocha i Sorosa, którzy komasują w swoich rękach media zachodnie. Inne ich sztuczki to „zatrute źródło”, gdzie pewna grupa uzurpatorów podszywa się pod zwolenników idei by wysyłać sprzeczne sygnały i pod pozorem poparcia wciskać swoją propagandę. Kolejny sposób dezinformacji to „pocałunek śmierci” gdy syjonistyczne szczekaczki udają, że obiekt ataku jest lubiany albo działa w porozumieniu z izraelską sitwą zbrodniarzy. Zawsze w takich przypadkach brak potwierdzeń z drugiej strony. Najczęściej mamy do czynienia z „kontrolowaną opozycją” w myśl powiedzenia masona Lenina, jak np. Alex Jones, który publikuje często prawdziwe i słuszne materiały by zwabić czytelników, by zdobyć ich zaufanie a potem w kluczowym momencie, gdy się będą tego najmniej spodziewali przywalić i grubą, szokującą, sterowaną propagandą wyraźnie wskazującą na wroga, którego trzeba zwalczyć, i to jak najszybciej, tym razem bez zastanowienia, bez sprawdzania. Jak z łowieniem ryby – zanęcić błyskotką, potem powolutku nawijać na żyłkę a kiedy przyjdą polecenia z centrali Bronfmanów by działać natychmiast w fazie finalnej operacji, jak np. wybory 2012, poderwać gwałtownie i wyrwać zdobycz z wody na brzeg, do kubła.

Warto wiedzieć o niechlubnej roli żydowskiego prezydenta Francji Sarkozyego, agenta CIA, z rodziny od dawna związanej z amerykańską dyplomacją i służbami przez ojczyma Franka Wisnera Jra. Ten bezczelny typ już jako MSW Francji wdrażał strategię „dziel i rządź” poprzez radykalizację społeczności muzułmańskiej we francuskich miejskich enklawach. Przed nim działał system, który zapewniał asymilację – kiedy Sarkozy objął urząd to specjalnie wszystko rozpieprzył i wprowadził niespotykaną brutalizację działań policji by jak najbardziej podjudzić muzułmanów. Nie dziwi, że potem został przyłapany na zorganizowaniu zamachu na życie prezydenta Chaveza i wzywał prezydenta Obamę do zbombardowania pałacu prezydenta Assada w Syrii.

Skąd Węgry wiedziały o zbliżającej się fali migrantów ?!

To ciekawe pytanie, warto sobie przypomnieć, że Węgry zaczęły się przygotowywać budując wzmocnienia granicy sporo wcześniej, nim w mediach rozpętała się medialna burza nt. kryzysu.

Jeśli się zastanowić nad przebiegiem tego zjawiska, to widać początkowe uderzenie mas ludzkich na Węgry BEZ JAKIEJKOLWIEK polityki informacyjnej w UE. Dopiero potem, kiedy Węgry się nie dały, a ich zabezpieczenia okazały się skuteczne, zaczęto w łże-mendiach zajmować się tematem na poważnie tak jak to powinno być od początku. Oczywiście przy okazji znowu wtrynia się ludziom, zakłamaną, bezczelną propagandę nazywając wojnę w Syrii sponsorowaną od początku z zewnątrz „domową” a legalne władze syryjskie popierane przez odsetek ludności, o jakim zachodni politycy mogą tylko marzyć, „reżimem Asada”. Śmieszne, żenujące, oburzające.

Więcej wiedzy, mniej strachu. Uchodźcy w Polsce. Kiedy? Ilu? Gdzie? Jak? [SPECJALNY INFORMATOR]
Gazeta Wybiórcza: JAKI POMYSŁ MA UNIA EUROPEJSKA NA PRZYSZŁOŚĆ?

Podział części uchodźców między członków UE, by odciążyć kraje graniczne. Tworzenie tzw. hot spotów na granicach UE, by szybko przeprowadzać wstępny podział imigrantów na uchodźców (ich przyjęcia wymaga prawo międzynarodowe) oraz imigrantów ekonomicznych, którzy nie muszą być wpuszczeni. Efektywne procedury powrotowe dla tych, którzy nie kwalifikują się do udzielenia ochrony. Walka z przemytnikami ludzi na Morzu Śródziemnym. Plany zwiększonego wsparcia finansowego dla sąsiadów Syrii (Turcji, Libanu, Jordanii) przyjmujących najwięcej uchodźców, by pomóc ich tam utrzymać. Praprzyczyny kryzysu uchodźczego to wojna domowa w Syrii, państwo upadłe w Libii i represyjny system w Erytrei. Europa nie ma narzędzi do szybkiego rozwiązania tych problemów…

Austriacki dziennik DIREKT donosił, że wielu uciekinierów ma opłaconą podróż do Europy z USA. Jest oczywiste, że UKUSrael, atlantycka sitwa, chcą w ten sposób zdestabilizować Europę, którą widzą jako zagrożenie dla swojej całkowitej dominacji na morzach i oceanach (tzw. thalassokracja), zwłaszcza w perspektywie powstania bloku Eurazjatyckiego połączonego nowym Jedwabnym Szlakiem.

Dlaczego uderzenie w kierunku Węgier?

Chodzi o zablokowanie rosyjskich inicjatyw energetycznych związanych z „Południowym Potokiem”. Kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że czołowa amerykańska wichrzycielka w Europie, neokonserwatywna, odrażająca Icky Nudelman, znowu rozkręcała niepokoje na pograniczu serbsko-węgierskim i w Macedonii, tam gdzie przebiegałby gazociąg.

Praktycznie w tle każdego ostatniego kryzysu geopolitycznego są rurociągi.

Węgry, które ostatnio zwarły szereg umów o współpracy w branży energetycznej z Rosją, oraz poradziły sobie z wcześniejszym zamętem wywoływanym przez zewnętrzną agenturę, były jak wyraźnie widać przygotowane na tę operację sabotażową ze strony zwyczajowych przestępców, czyli The Crown Corporation (atlantystów, UKUSraela, tych samych, które stały za „Wiosną Ludów” w 1848, widać podobieństwa).

W porozumieniu z Niemcami, które jako uczestnik projektu Eurazjatyckiego, są oczywiście też na celowniku tej międzynarodowej bandy, ustalono, że napływ zatrzymany na granicy węgierskiej, zostanie w swojej szczytowej fali, która miała szybko zdestabilizować małe państwo Madziarów, przekierowany do Niemiec, które posiadają o wiele większy potencjał by zaabsorbować takie uderzenie. Kiedy to się stało i ruch uciekinierów znalazł się pod kontrolą służb niemieckich o wiele lepiej przygotowanych by sobie radzić z taką falą ludzką, sytuacja stała się opanowana, przymknięto granice i opublikowano pierwsze czytelne procedury dalszego postępowania.

Oczywiście widać tutaj dobrą współprace służb węgierskich i rosyjskich, które mając najlepszy wywiad na świecie zawczasu przygotowały dla Madziarów odpowiedni plan działania. To bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Dla Niemców taka liczba ludzi to nie jest nic nowego, wcześniej przyjmowali o wiele większe masy ludzkie, z Polski, ze wschodu, co prawda rozłożone w czasie, ale zawsze. Staje się jasne, że celem była destabilizacja Węgier jako coraz silniejszego sojusznika Rosji,a w konsekwencji całej UE, tak by poddała się całkowicie dominacji UK, USA, Izraela. Ten plan zawiódł, jak kilka poprzednich, w Syrii i na Ukrainie.

Patrząc na napięcie na linii Chorwacja-Węgry warto przypomnieć sobie, że kilkanaście miesięcy temu to właśnie Chorwaci zostali zmuszeni do wysłania olbrzymiego transportu broni i amunicji dla „rebeliantów” w Syrii. Zginęło przez to dużo syryjskiej ludności. Kto wie jeszcze jakiemu szantażowi ulegnie teraz Chorwacja.

Turcja, ze swoim ludobójczym, morderczym reżimem zwyrodnialca Erdogana, znowu pokazała się tutaj od jak najgorszej strony, specjalnie wysyłając masy uciekinierów do UE w porozumieniu z apartheidem Izraela (który planuje od dawna scenariusz programowany przez film „World War Z”). Wysyłanie im pieniędzy by „załagodzić problem” to oczywiste marnotrawstwo, szantaż i rozbój w biały dzień. Należy raczej jak najszybciej zbombardować pałac tego bandyty i ober-terrorysty Erdogana.

Saudowie za to niszczą prawdziwy, pokojowy islam, i na polecenie mocodawców z City of London, sponsorują jego wahabicką podróbkę. Bezczeszczą święte miejsca islamu, jak Mekka i Medyna, wprowadzając tam komercję i pornografię, nie do pomyślenia jeszcze 10 lat temu.

Oba zwyrodnienia (projekty brytyjskiego imperializmu „dziel i rządź”) sunnickiego islamu – Bractwo Muzułmańskie w Turcji, wahabici w Saudii – to najlepsi przyjaciele ludobójczego apartheidu Izraela. Pod publiczkę nagłaśniane są inscenizacje medialne reprezentujące rzekomo wrogość wobec siebie, podczas gdy w rzeczywistości współpraca militarna, wywiadowcza, polityczna, gospodarcza od dawna trwa w najlepsze, np. Turcja poparła przyjęcie Izraela do NATO.

Manifestacje w/s napływowej fali migracji można połączyć wspólnym hasłem:

TAK DLA UCHODŹCÓW, NIE DLA IMIGRANTÓW

Agresja jest napędzana strachem, a ten wypływa najczęściej z niewiedzy. Władze, politycy, służby w Polsce i UE mają psi obowiązek słuchać się woli społeczeństw i zorganizować uczciwe, czytelne, przejrzyste, sprawne, i niedrogie rozwiązanie problemu uciekinierów. Obowiązkiem mediów jest to wesprzeć przez podawanie rzetelnych informacji. A tymczasem dokonywała się parszywa manipulacja; w TV pokazywali widok manifestacji z hasłem „Nie dla imigrantów” z narracją mówiącą o protestach przeciw _uchodźcom_!

Wydaje się miliardy na bezpieczeństwo, a tutaj kolejna porażka. Trzeba zapewnić nadzór społeczny nad procesem przyjmowania, rozlokowania i asymilacji uciekinierów, robić wyczerpujące, obiektywne reportaże, wywiady, akcje informacyjne.

Prawdziwym uchodźcom trzeba zaproponować rozsądną ścieżkę asymilacji. Za to imigrantów zarobkowych należy zatrzymywać w obozach bez prawa pracy, swobody poruszania się, zapewnić tylko minimum ludzkie i przygotowywać do powrotu do kraju, najlepiej w porozumieniu z władzami Syrii czy Iraku. Następnie opublikować reguły filtracji i warunki pobytu w obozach dla nielegalnych imigrantów zarobkowych po arabsku w publikatorach na Bliskim Wschodzie. To powinno odstraszyć kolejnych chętnych naciągaczy i zapobiec kolejnym ich napływowym falom.

Należy zapytać przybyszów wskazując na liczne pomniki w Polsce upamiętniające naszych przodków, którzy cierpieli i przelali krew za wolny, suwerenny, bezpieczny, dostatni kraj – dlaczego nie czują patriotycznego obowiązku by poświęcić się dla swojej ojczyzny, zostać tam i walczyć dla niej, dla przyszłych pokoleń?

Przy okazji warto zauważyć bardzo małą aktywność diaspory syryjskiej w Polsce – jest tak wiele do zrobienia by wspomóc Syrię w walce z nieludzkim zalewem terroru, a jakoś bardzo mało jest chętnych. Smutne to i rozczarowujące, że jest mnóstwo ważnych, dobrych materiałów do przetłumaczenia, a nie ma komu. Po prostu wstyd, że takimi osobom jak ja zależy na tym bardziej niż samym zainteresowanym.

Zagrożenie dla Polski

Głupie „polactfo” nie rozumie, że wpadając w islamofobiczną histerię rozkręcaną przez medialne szczujnie, sami się podkładają izraelskim, NATOwskim bandytom tylko czekającym na pretekst by zaatakować Polskę aktami terroru. Rozpowszechnia się brednie nie znających nawet arabskiego, co wyklucza ich jako „imamów”, agentów MI6 takich jak Anjem Choudhary, który to uzurpator ma za zadanie zaszczepić lęk, strach, nienawiść przez wypowiedzi, które stoją w sprzeczności z islamem, z którym on sam zresztą nie ma nic wspólnego. Zawsze jest jednak pod czujnym okiem służb brytyjskich, żeby przypadkiem nie stała mu się krzywda. Niech polskie rozwydrzone bydełko ziejące nienawiścią do muzułmanów spróbuje uciszyć Choudharego, tego bezczelnego, perfidnego, załganego, odrażającego, chamskiego prowokatora, a od razu zobaczy komu zależy żeby jak najgłośniej było o jego herezjach. Może taka lekcja przemówiłaby do odmóżdżonego, dającego się robić w balona polskiego motłochu.

Jeśli Polacy dadzą się sprowokować do aktów przemocy przeciw muzułmanom, to służby syjonistów i ich zdeprawowanych kolegów mają gotową wymówkę, podkładkę, dupochron, pretekst, okazję by zrobić z Polski cel ich narzędzi terroru, czyli islamistów z ISIL, AlKaidy, i czego tam jeszcze. Wystarczy JEDEN incydent, że rozpętać w syjonistycznych mendiach kampanię opartą o materiały znowu dziwnym trafem wyłącznie od żydowskiej propagandzistki Rity Katz, i jej PJ Studio, SITE, gdzie będzie się grozić Polsce odwetem „w obronie islamu”. I już jest gotowe usprawiedliwienie dla wybuchających bomb, ataków na infrastrukturę, zatrucia żywności i wody, porwań, morderstw, jak podczas GLADIO. Służby Izraela i Jej Qrewskiej Mości to uwielbiają i tylko na to czekają.

Zamiast tego trzeba zrobić wszystko, by w świecie panowało powszechne przekonanie, że Polacy tolerują islam, mają muzułmanów za przyjaciół, są pokojowo nastawieni. Po cichu trzeba nauczyć się rozróżniać prawdziwe odłamy szyitów, sunnitów, sufi od sztucznych tworów jak wahabizm, salafizm, takfiryzm i zacząć odwiedzać dzielnice muzułmańskie w Polsce i Europie i nawiązywać spokojne dyskusje z mieszkańcami. Żeby wiedzieli, że się ich nie boimy, że wiemy, kto jest kto i jaką ideologię wyznaje, że w ich dzielnicach czujemy się jak u siebie, że ich obserwujemy i żeby poznać ich zamiary, najlepiej nagrywając każdą groźną wypowiedź i potem publicznie analizując.

To najlepszy sposób, żeby zapobiec prowokacjom fałszywej flagi wymierzonym w Polskę i Europę. Może się zdarzyć tak jak kiedyś na Ukrainie, gdy pewni Ukraińcy ostrzegali podczas rzezi wołyńskiej Polaków o tym, co ma nastąpić.

Najgorszym rozwiązaniem jest mur ksenofobii Polaków, na której „komuś” mocno zależy…

Przy okazji polecam lekturę „Mówcy Umarłych” Orsona Scotta Carda.

—————————-

Ciekawe doniesienia:

Influx of Illegal Aliens Could Give NWO Excuse to Force Vaccinate | American Free Press
• 1916 polio outbreak provides a clue to New World Order’s plan.
• Is polio really dead in America?

Polio, jak „robiono „statystyki” i straszono ludzi « Wolne Media

Ćwierkanie zwabiające uciekinierów by napływali do Niemiec w jak największej liczbie dochodzi z USA, UK, Australii (aka. imperium brytyjskie, The Crown Corporation z siedzibą w City of London, thalassokracja, atlantyści)…

orientalreview.org/2015/09/21/who-is-twitter-luring-refugees-to-germany/

Raport: Masoni nakazują UE: otwórzcie granice dla większej liczby imigrantów

https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/21/krytykowana-za-brak-goscinnosci-arabia-saudyjska-twierdzi-ze-przyjela-miliony-syryjskich-imigrantow/

http://wolnemedia.net/polityka/george-soros-rozdaje-imigrantom-poradniki/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-szlak-szmuglowania-nielegalnych-imigrantow-prowadzi-przez-polske

http://www.nacjonalista.pl/2015/09/24/izraelska-organizacja-wspiera-masowa-imigracje-do-europy/

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/09/imigranci-prawdziwe-oblicze-musisz-to.html

http://www.sfora.pl/polska/Wlasciciel-Amrit-Kebab-ostrzega-przed-imigrantami-a80014

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stany-zjednoczone-finansuja-przemyt-imigrantow-europy

https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/24/czyzby-turcja-montowala-kryzys-uchodzstwa-dla-uzasadnienia-bezpiecznych-stref-w-syrii/

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,18924950,der-spiegel-niemieckie-firmy-robia-swietne-interesy-na-uchodzcach.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-ue-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-2015-09

http://www.prisonplanet.pl/polityka/uchodzca_wyzwolony_przez,p234819003

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09

http://wirtualnapolonia.com/2015/09/23/mosad-pomoze-polsce-weryfikowac-uchodzcow/

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jak-zostac-uchodzca-z-Syrii,wid,17863734,wiadomosc.html

https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/26/syryjscy-uchodzcy-w-europie-zmiana-rzadu-w-damaszku-i-masowa-migracja-w-przyszlosci/

Soros/CIA Plan to Destabilize Europe http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=122169

http://21stcenturywire.com/2015/09/15/soros-in-syria-humanitarian-ngo-deployed-for-regime-change-not-aid/

Immoral British Leaders Exploit Refugee Crisis; Push for Military Action in Syria

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s