Wielka Przemiana

Czy coś się wkrótce wydarzy, coś wielkiego na skalę globalną i historyczną?

Wiele osób to czuje, zbliżamy się do decydującego momentu w dziejach ludzkości.

Oficjalne media są jak zwykle zajęte wypaczaniem obrazu rzeczywistości, utrzymywaniem iluzji, szatkowaniem prawdy na pozornie odrębne fragmenty i ich manipulacją.

Dla uważnego obserwatora jednak wydarzenia układają się w jedną całość.

Ostatnie światowe „awarie” masowych narzędzi Bilderbergów do inwigilacji, kontroli i manipulacji ludzkością – Facebooka, Skype, Paypala – to nie przypadek…

Benjamin Fulford – 05 października 2015 – raport tygodniowy. | KochaneZdrowie

Cabal ucieka się do ekstremalnych gróźb, ponieważ ich struktura władzy kruszy się.
05 października 2015
Autor: Benjamin Fulford

Senior Cabalists na Zachodzie grozi tsunami, jądrowym terrorem, obozami zagłady i innymi okropnościami, jako ich mocny uchwyt nad światem , ale ich władza nadal kontynuuje poślizg i upada. Rosjanie, Irańczycy i Pentagonu służby atakują wojska Arabii Saudyjskiej, Izraela i Tureckie w Syrii, wydają się być najbardziej widocznym powodem wyzwalania z tych zagrożeń.

Ponadto, poważny atak na pieniądze z narkotyków Bush / Netanjahu Nazionist frakcji, jest także odpowiedzią na nową wysypkę gróźb. Jednak największym zagrożeniem z wszystkim pozostaje prawdopodobna implozja i nacjonalizacja prywatnego systemu banków centralnych. Nadal zdarzają się oznaki pewnego rodzaju finansowych wydarzeń z udziałem właścicieli Zarządu Rezerwy Federalnej, Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii, jest to nieuchronne, według wielu źródeł.

Istnieją wskazówki, że 05 listopad może być datą kluczową dla kabały, ewentualnie z udziałem potężnego tsunami uderzającego w wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, jak i wielu innych krajów z widokiem na Ocean Atlantycki. Cabal podaje kilka wskazówek , czyni aluzję w tym zakresie.

Po pierwsze, spójrz na tą okładkę styczniowego wydania kontrolowanego przez Rothschild magazynu Economist:


Należy wziąć pod uwagę kanclerz Niemiec Angelę Merkel, jest z rękami z przodu robiąc masoński znak piramidy w centrum tego obrazu. Gdy ta emisja ukazała się, Rothschilds kupił magazyn Charlie Hebdo i wystawił na fałszywą masakrę swoich pracowników z powodu „Mohamed Cartoon.”- Mohamed Kreskówki. Po tym fałszywym incydencie, Rothschild politykom marionetkom kazano maszerować w Paryżu. Uwaga ,Angela Merkel w obrazie tego marszu poniżej czyni dokładnie ten sam znak ręką jak w magazynie Economist.

http://static.thanhniennews.com/uploaded/andien/2015_01_11/paris_cbzp.jpg?width=840

To zostało powiedziane przez innych, ale warto wspomnieć, że aby pokazać, jak Rothschildowie mogą mieć okultystyczne reklamowanie się w ich czasopiśmie o wielu bardziej przerażających zdarzeniach które oni projektują. W prawym dolnym rogu obrazu- odsłony Economist są dwie strzały, jedna mówi 11.5 i inna 11.3. Było wiele spekulacji, że 11,3 odnosi się do 311 (11 marca 2011) jądrowego ataku i tsunami przeciw Japonii. Członkowie rodziny Rothschildów jasno podali temu pisarzowi w tym czasie, że byli za tym wydarzeniem masowego morderstwa. Teraz w zeszłym tygodniu w swoim przemówieniu w ONZ, japoński Rothschildowski niewolnik premier Shinzo Abe odniósł się do „5 listopada Światowy Dzień Tsunami”.

link do Przemówienia premiera Japonii:

http://www.mofa.go.jp/fp/unp_a/page4e_000321.html

Ponadto, Sekretarz Skarbu USA Jacob Lew powiedział również niedawno publicznie, że rządowi USA skończy się gotówka na 5 listopada.

http://www3.blogs.rollcall.com/white-house/debt-limit-coming-sooner-thought-nov-5/

Aby to top off ( przewyższyć ), wiele opowieści zostało posianych w mediach w ubiegłym tygodniu ostrzeżegających przed Mega Tsunami.

http://www.csmonitor.com/Science/2015/1004/Scientists-discover-huge-tsunami-73-000-years-ago.-Could-it-happen-again

Mamy nadzieję, że ujawniając te wskazówki z góry, ci przestępcy będą zmuszeni do zaprzestania tego planu, ponieważ w przeciwnym razie wiedzą, że oni będą obwinionymi i ścigani jak zwierzęta, jeśli oni przeprowadzą to..

Zagrożenia te mogą być również związane z historycznymi wydarzeniami rozgrywającymi się obecnie na Bliskim Wschodzie. W odpowiedzi na Arabii Saudyjskiej i Izraela wywołanej paniki śmierci i porwania irańskich urzędników odwiedzających Mekkę Pentagon, wojsko rosyjskie, chińskie, Irańczycy i inni też wykonują intensywną kampanię militarną przeciwko Arabii Saudyjskiej, Izraelowi i ich armii proxy w Syrii, Iraku, Jemenie i gdzie indziej. Pentagon zapewnia Rosjan, Irańczyków, Chińczyków itp o precyzyjnym zrozumieniu działalności kabalistów ISIS armii proxy, według rosyjskich źródeł rządowych.

Brat króla Salman i szef wywiadu, saudyjski książę Nawaf zmarł w zeszłym tygodniu w ramach trwającej zemsty przeciw okrucieństwu Hajj prowadzonemu przez saudyjski reżim gangsterów Khazarian, liczne źródła mówią.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/09/29/431298/Saudi-Arabai-Salman-Nauwaf-bin-Abdulaziz-Al-Saud-SPA

Od czasu jak Salman zabił ponad 70 swoich bliskich krewnych w celu przejęcia tronu, będzie więcej zgonów w jego bezpośrednim kręgu w ciągu najbliższych dni, źródła przewidują.

Rzecznik rządu USA Barack Obama został zmuszony by powiedzieć na forum ONZ, że „nie zamierzamy robić Syrię pełnomocnikiem wojny między Stanami Zjednoczonymi a Rosją”, według źródeł Pentagonu. Ataki na Rosję i Syrię w jego przemówieniu w ONZ były „tylko wrzasnąć ,by uspokoić neokonserwatystów”, źródła mówią. Armia USA „ma teraz zabezpieczyć przed wojną i zapewnić Intel baz Bush-CIA i Izraelczyków,” źródła Pentagonu powiedziały. Po układzie nuklearnym Iranu z USA, koalicja USA i Rosja, zaczęła „chodzić” za bronią masowego rażenia, narkotykami, bronią, handlem organami ludzkimi, niewolnictwem i innymi działaniami przestępczymi mafii Khazarian.

Istniejące Bazy ISIS w Syrii zajmują się w większości narkotykami, przemytem broni i centrum przemytu ropy, źródła mówią.

Niedawne zbombardowanie szpitala w Kunduz a Afganistanie , to była walka z talibami ,to była wspólna operacja irańsko-rosyjska w celu zamknięcia handlu heroiną tam, według źródeł Pentagonu. Zestrzelenie C-130 transportowego samolotu zostało również skierowane do zatrzymania przepływu heroiny, źródła mówią. Pakistan też teraz połączył się z Rosjanami w tej kampanii, która wkrótce rozszerzy się do Iraku i Libii również, jak mówią.

(NIENasze polskojęzyczne media podają nieco inną wersję zbombardowania szpitala..- adept)

Przepływ pieniędzy z narkotyków do kabały jest również systematycznie odcinany w Ameryce Południowej, w dużej mierze dzięki interwencji papieża Franciszka. Rozmrażanie stosunków USA /Kuba, zostało zaprojektowane przez papieża, pomógł też zakończyć tam handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy, źródła białych kapeluszy-CIA powiedziały. Teraz, idąc za ciosem, umowa pomiędzy rządem a rebeliantami kolumbijskiego FARC, negocjowana przez Franciszka, odcina pieniądze z kokainy do frakcji Bush / Netanjahu Nazistów części kabały.

Wraz z odcięciem pieniędzy do Khazarians; czystka ich agentów w CIA, Pentagonie i innych agencjach nadal nabiera rozpędu. Dlatego mafia Khazarian stara się bezskutecznie przekonać Rosję, aby byli ich nowym sponsorem. Odpowiedź była spójna „niet”.

Prawdopodobnie jest to prawdziwy powód , że Izraelski Nazistowski, faszystowski dyktator Beniamin Netanjahu w zeszłym tygodniu oświadczył, „walkę na śmierć i życie przeciwko palestyńskiemu terroryzmowi”.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3260250/Israeli-leader-declares-fight-death-against-Palestinian-terror-vows-speed-demolition-terrorists-homes-response-recent-violence.html

Była to najprawdopodobniej zawoalowana groźba przez czczących szatana Khazarian mafię, by używać ich żydowskich ludzi niewolników, by byli ludzką tarczą przed rezygnacją z władzy.

Następne określenie, „, oni nie powinni się spodziewać w Washington, Riyadh, Jerozolimie i Londynie ,by po prostu podejść delikatnie do tej dobrej nocy”, które podobno po raz pierwszy pojawiło się na stronie internetowej Zero Hedge, było również szeroko cytowane w zeszłym tygodniu.

Oprócz zagrożenia tsunami mowa powyżej, źródło, które wcześniej przewidziało atak na malezyjski samolot 370/17 ,wysłał mi e-mail w zeszłym tygodniu, że „FEMA właśnie otworzył swój pierwszy obóz koncentracyjny w Wilcox, Arizona do zwalczenia (reedukacji) mas. „To jest prawie na pewno po prostu blef, sianie strachu ponieważ każda prawdziwa próba otworzenia obozu koncentracyjnego w USA doprowadzi do natychmiastowych, śmiertelnych, działań zbrojnych. Jednak zagrożenia te pokazują, że mafia Khazarian jest zdesperowana i niebezpieczna.

Może być także jakaś aktywność w Japonii związana z gangiem Khazarian. W ostatnim tygodniu starsi agenci z Korei Północnej skontaktowali się z White Dragon Society z ofertą pomocy. Oznacza to, że północnokoreańskie pieniądze z amfetaminy już nie będą płynąć do kasy motłochu Khazarian.

Warto również zauważyć, że gdy przedstawiciel WDS poprosił o spotkanie ze strongmanem Korei Północnej Kim Jong Un , został poinformowany, powiedziano mu: „On jest tylko przednim człowiekiem bez realnej władzy, dlaczego chcesz się z nim spotkać?” Prawdziwa władza w Korei Północnej zachowuje swoją tożsamość w tajemnicy, jak to ma miejsce w Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach. W każdym razie, Pentagon, japońskie wojsko, Północni koreańczycy, i inni przygotowują jakiś duży ruch przeciwko Khazarians i ich pełnomocnikom w Japonii. Na tej notatce powiedziano nam przez inne źródła, że „cesarz nie lubi premiera Abe.”

CIA skontaktowało się również z tym pisarzem w zeszłym tygodniu, aby ostrzec przed nowymi groźbami śmierci przeciwko niemu przez gang Khazarian. Okazuje się, że Izaya Noda, człowiek, który został aresztowany pod zarzutem prowadzenia wielu podpaleń w japońskich obiektach kolejowych, a który mieszkał kilka jardów od mojej łazienki, był wnukiem Moshe Barter, który służył jako ambasador Izraela w Japonii 1966/72. Japońskie media opublikowały zdjęcie dowodu osobistego izraelskiego Noda, który został wydany w Kfar Saba w roku 2002. Zgodnie z ID, Noda ma izraelską matkę nazwisku Dorit i japońskiego ojca nazwisko Tatsuya.

Ponadto lokalne doniesienia twierdzą, że stał się działaczem anty-jądrowym po 311. On również wydawał się mieć jakieś źródło dochodu, mimo że nie pracował. Z tego wszystkiego jest to całkiem dobre przypuszczenie, że był agentem Mossadu. Aresztowanie Noda nie było na pewno i nie jest częścią ich planu. Michael Green Stephan De Rothschild, Rabin Abraham Cooper i wszyscy ich koledzy najwyraźniej wariują i również tutaj powinni być….

Żydzi właśnie mają zostać wyzwoleni z ich długiej gehenny niewoli z rąk czczących szatana, więc są to gangsterzy Hyksos. Świat jako całość będzie zdecydowanie uwolniony z jego największego źródła terroru, przestępczości zorganizowanej, wojny, chaosu i innych nieszczęść, gdy ci gangsterzy są odsunięci od władzy. Białe kapelusze w Pentagonie i agencjach plus ich sojusznicy w Chinach, Rosji i na całym świecie uwalniają naszą planetę krok po kroku.

http://benjaminfulford.net/

01.10.2015 Krąg Światła. Mistrz BABAJI | KochaneZdrowie

JJK:
Nadal jeszcze utrzymuje się we mnie wiele Obrazów zniszczenia i pewna pustka.

BABAJI:
Ja błogosławię Ciebie i każdego Człowieka który śledzi teraz to krótkie Przesłanie – 3 Dni, Jahnie. „3” jest liczbą w której zakotwiczają się Duchowe Energie i w której procesy Rozpoznawcze utwierdzają się w ludzkiej Świadomości. Jutro przeminie u Ciebie ten proces i rozpuszczą się ciemne „chmury”.

JJK:
Ale czym jest ta „pustka” którą odczuwam?

BABAJI:
Realizowanie konkretnych Stanów przynosi tą pustkę i pustka zawsze jest Stanem za którym podążają nowe Rozpoznania. Dopiero puste naczynie może zostać napełnione.

JJK:
Czy bez bezpośredniej boskiej interwencji ta Ziemia zostanie całkowicie zniszczona?

BABAJI:
Tak, ludzkość jest w trakcie czynienia tego i to się nie wydarzy.
Decydującą jest tutaj liczba „Sprawiedliwych”.

Ta Ziemia otoczona jest Kręgiem Światła – Krąg Niebiańskich Istot z różnych Galaktyk tworzy tą ochronę i te Istoty Światła interweniowały i one nadal będą interweniować bezpośrednio na Ziemi aby zapobiec temu co nie może się wydarzyć. Zaprawdę, Bóg jest pośród Was. Nie lękajcie się.

W Waszych Sercach noście Miłość, ukończcie się na wszystkich poziomach.

Bądźcie czujni i wiedzcie iż Wy jesteście chronieni. Pod opieką Boga Stary Świat zostanie pokonany i będzie miało miejsce Podniesienie. Nie ma powodu by się lękać lub zastygnąć ze strachu. Wasze wołanie w potrzebie zostanie usłyszane przez Boga – nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie, nikt z Was którzy ufacie Bogu. To co musi się pokazać, uwolnić i zmanifestować, to będzie mieć miejsce.

Nowa Ziemia leży w bólach porodowych: proces pełen bólu na którego końcu stoi nowy Początek.

Podnoście Wasze Wibracje wraz z Duchowym Światłem które nieustannie płynie na Ziemię, bądźcie gotowi do podjęcia wielkich wysiłków by dotrzeć z Dolin na Wzniesienie. Tam wszystko będzie lżejsze, tam wszystko jest Światłem i tam jesteście przez nas oczekiwani.

Jeśli znajdujesz się pod moim Dachem, to o wszystko jest zadbane.
A więc nie martw się teraz, gdy przybiera zmartwień Ludzi.

Każdemu Człowiekowi Bóg objawia się we własny sposób. Zaufaj w Rzeczywistość że każde Życie jest nieprzemijające i że jedynie Czas tworzy iluzję Śmierci. Zaufaj w Twoją nieśmiertelność albowiem to jest Rzeczywistością Twojego Bytu w Nieskończoności Tworzenia.

Ja Jestem pośród Was.

Ten kto mnie woła – tego wspieram, jednak ten kto mnie zna, ten zna moją wszechobecność i mnie nie woła.

Ja Jestem przy Tobie i w uniwersalnym języku Miłości rozmawiam z Tobą.
Nasłuchuj na Wieczność a jesteś u mnie.

Ja Jestem BABAJI.

Źródło: lichtweltverlag.com

Tłumaczenie: Team TERRA

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s