Coś jest nie tak z tym Neonem?

Coś jest nie tak z tym Neonem – ? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Przedwielkanocne refleksje

Wiadomo od dawna, że każdy nieuczciwy handlarz samochodów – a mówiąc wprost złodziej – kręci licznikiem do tyłu, cofa rzeczywiste wskazania przejechanych kilometrów. Oczywiście jego działanie jest swego rodzaju zabiegiem „marketingowym”, bo licznik kilometrów z małą liczbą jest dobrą reklamą auta, wskazuje na mały przebieg i zachęca do jego zakupu.

Odwrotnie jest z licznikiem poczytności tekstów np. na internetowych stronach. Niska liczba wejść oznacza małe zainteresowanie publikacją, co może sugerować Czytelnikowi, że nie jest ona godna większej Jego uwagi, a autorowi podpowiada dość logiczny wniosek, że nie warto się trudzić dla znikomej grupy Czytelników.

Jednak w obydwu przypadkach, tym z handlem autami i tym z internetową publicystyką, mamy do czynienia z taką samą nieuczciwością, z oszustwem. Jedno ma podłoże materialne, drugie polityczne, ale za każdym razem jest to takie samo świństwo względem społeczeństwa.

Tak się jakoś dziwnie składa, że teksty prezentowane na Neon24.pl przez członków WPS, „stanislav” – Prezesa WPS i mnie – muszę uczciwie przyznać, że także i przez innych Autorów -, niespodziewanie straciły zainteresowanie Czytelników, co widać po drastycznie niskiej liczbie wejść. Wynikałoby z tego, że nagle, z wtorku na środę „stanislav” i ja (także i inni Autorzy) zaczęliśmy pisać głupoty, brednie. Ale jeśli jest to konkluzja błędna, to należy się domyślać, że z jakichś powodów z wtorku na środę intelektualna niemoc dopadła nie Autorów, a Czytelników. Czy istnieje trzecia możliwość? W normalnych warunkach oczywiście nie, ale problem w tym, że warunki nie muszą być normalne – o czym za chwilę.

Pewną konsternację u obserwatora neonowych macherów od licznika może wywołać fakt, że drastycznemu spadkowi ilości Czytelników, nie koniecznie towarzyszy ograniczenie ilości komentujących i ilość oceniających oraz wysokość ocen. Jednym słowem coś tu nie gra.

Na uwagę zasługuje także mimowolny, uboczny skutek działalności neonowych macherów, a mianowicie spadek poczytności strony – bo jest oczywiste, że niskie wskaźniki wejść przy publikacjach wielu autorów wskazują na utratę Czytelników przez Neon24.pl. Czy takie było zamierzenie neonowych macherów – ?

Zastanawiające jest, że owe zabiegi z licznikiem pojawiły się natychmiast po tym, gdy zamieszczone przeze mnie 20.03.2016r. wystąpienie w sejmie IIIŻydo-RP dr Nabila Al Malaziego, Przewodniczącego Klubu Syryjskiego w Polsce, w którym obnażył prawdziwych, syjonistycznych winowajców światowego terroryzmu, uzyskało wciągu doby 16 tys. wejść.

(Podobnie wysoki wynik uzyskał zamieszczony 11.03.2016r. przez „stanislav” tekst „Żołnierze wyklęci …przez Macierewicza (2)”, który w ciągu niecałej doby uzyskał 10 tys. wejść – niestety, więcej nie zdołał zdobyć, bo został zepchnięty ze strony przez jej neonowych administratorów.)

Nie twierdzę, że za kręcenie licznikiem odpowiadają neonowi spece, ponieważ jestem zbyt daleko od ewidentnego przestępstwa, choć wątpliwości nie rozwiewają zadowolone komentarze niektórych Neonowców. Manipulacja przy liczniku może się odbywać u właściciela serwera, na którym funkcjonuje strona Neon24.pl. W każdym razie, ani jednej, ani drugiej możliwości nie wykluczam.

Dariusz Kosiur

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s