Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016

Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016 | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

nie zmienią tego faktu obszczekujące Rosję syjonistyczne kundle z IIIŻydo-RP wysługujące się Waszyngtonowi, Londynowi i Tel-Avivowi.

Świadomi politycznie Polacy coraz częściej zaczynają rozumieć, że Polska potrzebuje nie tylko szerokiej gospodarczej współpracy z Rosją, ale także Jej strategicznego politycznego partnerstwa.

Współczesna, okupowana przez zachodnie żydowskie korporacje Polska nie jest dzisiaj państwem bezpiecznym w żadnej sferze swojego funkcjonowania.

Nie posiadamy gwarancji nienaruszalności naszych granic zachodnich, ani wschodnich z Ukrainą. Ani NATO, ani UE tych gwarancji nam nie zapewnią, a polska armia praktycznie nie istnieje, została zdemontowana na polecenie zachodniego okupanta.

Polska gospodarka została zlikwidowana i zastąpiona przez zachodnie podmioty gospodarcze. Ogromna, utrzymująca się emigracja zarobkowa (8 milionów młodych ludzi wyjechało z Polski), rosnące ubóstwo Polaków, demograficzne załamanie to realne niebezpieczeństwo zniszczenia polskiego narodu przez żydo-reżimowy system.

Wzrasta niebezpieczeństwo konfliktu zbrojnego w naszej części Europy, którego inicjatorami są syjonistyczne reżimy USA i Wlk.Brytanii, a wykonawcami ich politycznej woli są żydowskie reżimy m.in. IIIŻydo-RP.

W obecnej sytuacji koniecznością staje się oddolna narodowa samoorganizacja i bezwzględna eliminacja z polskiej politycznej przestrzeni wszelkiej żydo-reżimowej władzy i wszystkich jej politycznych agend.

Przywrócenie polskiej Polski utrudnia nam m.in. nieznajomość najnowszej historii naszego kraju. Zbyt mało Polaków wie, że żydowskie rządy rozpoczęły się już w sierpniu 1980r. Był to rezultat strajków zainicjowanych przez żydowską opozycję wspieraną przez Kościół katolicki oraz rezultat zamachu stanu żydowskiego skrzydła w KC PZPR, który obalił ekipę E.Gierka.

Ta żydowska rewolta miała wsparcie żydowskich, syjonistycznych kół Zachodu w Waszyngtonie i w Londynie, jako konsekwencja systematycznie prowadzonej od 1945r. wojny Zachodu ze Wschodem. Zachód podjął tę wojnę po stalinowskich czystkach w latach 1930. w aparacie władzy ZSRR, gdy stało się oczywiste, że żydo-bolszewia straciła w ZSRR pełnię władzy. Dlatego powszechne żydo-media przedstawiają J.Stalina jako największego zbrodniarza w dziejach świata, gdy tymczasem za holokaust ponad 100 milionów Słowian winę ponosi międzynarodowa żydowska finansjera odpowiedzialna m.in. za dwie światowe wojny i za żydo-bolszewicką rewolucję.

Syjonistyczny Zachód po 1990r. skolonizował całkowicie państwa Europy Środkowo-wschodniej (państwa słowiańskie oprócz Węgier). Ta wojna jest dzisiaj kontynuowana. Syjonistyczny Zachód, USA i Wlk.Brytania, skupił się na wojnie z Rosją, w którą wciąga żydo-reżimowe rządy okupowanych państw Europy Środkowo-wschodniej.

Jeśli nie uda się nam zlikwidować w Polsce żydowskiego, syjonistycznego eldorado, to żydowscy syjoniści zniszczą nasze państwo i nasz naród – pośrednia możliwość nie istnieje. Holokaust Słowian będzie trwał.

Dariusz Kosiur

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s