Bractwo Muzułmańskie, CIA i MI6

źródło Aangirfan, tłumaczenie Radtrap | Loża bez tajemnic

[PnZ: Nieprawdą jest, że szach Reza Pahlavi był uwielbiany przez Irańczyków, jego reżim był znienawidzony za prześladowania obywateli przez oprawców z tajnej policji SAVAK utworzonej przez CIA. Natomiast rzeczywiście po pewnym czasie szach sprzeniewierzył się swoim mocodawcom troszczącym się głównie o interesy koncernów Imperium Brytyjskiego jak BP/Amoco, zaczął dbać o interes społeczny i dlatego został usunięty przez sztucznie wywołaną kolorową rewolucję, a potem uśmiercony w szpitalu w USA. Przy okazji zrealizowano operację „October Surprise” gdzie dzięki umówionemu przetrzymaniu zakładników w ambasadzie USA w Teheranie Reagan wygrał wybory a Bush został wicepreydentem faktycznie sprawującym władzę od momentu zamachu na Reagana, który zorganizował]

Od czasów II wojny światowej brytyjski wywiad zacieśniał więzi z Bractwem Muzułmańskim poprzez agentkę Freye Stark, brytyjską podróżniczkę i pisarkę. Te skrywane koneksje potrzebne były Brytyjczykom do obserwowania rosnących wpływów Niemiec w Afryce Północnej i zbierania informacji o ciągle powstających, nowych ruchach politycznych. Bractwo Muzułmańskie rozszerzyło swoje działanie na cały islamski świat i wyewoluowało w muzułmański odpowiednik zachodnich lóż masońskich. Stało się również jedną z pierwszych islamskich, fundamentalistycznych organizacji terrorystycznych.

„Wg. agenta CIA, Milesa Copelanda, Amerykanie rozpoczęli poszukiwania swojego muzułmańskiego Billego Grahama około 1955 roku… Gdy znalezienie jego odpowiednika okazało się niemożliwe, CIA zaczęło współpracę z Bractwem Muzułmańskim, organizacji założonej w Egipcie ale posiadającej swoje komórki na całym arabskim Bliskim Wschodzie… To sygnalizowało początek sojuszu tradycyjnych reżimów i organizacji islamskich przeciwko Nasserowi i innym świeckim przywódcom.”

CIA wykorzystało przykład Brytyjskiego wywiadu i postanowiło wykorzystać Islam w swoich przyszłych planach. Potrzebowali wyszukać charyzmatycznego przywodce religijnego którego mogliby wypromować i kontrolować, dlatego zaczęli współpracować z Bractwem Muzułmańskim. Z pojawieniem się Nassera, Bractwo było traktowane bardziej poważnie przez prozachodnie arabskie reżimy Arabii Saudyjskiej i Jordanu. Potrzebowali każdego możliwego wsparcia byleby tylko wystąpić przeciwko inspirowanym przez Nassera arabskim ruchom nacjonalistycznym, które zagrażały ich rządom. Bractwo Muzułmańskie było oczywistym sojusznikiem przeciwko Nasserowi, gdyż ten zdelegalizował Bractwo po odkryciu ich zaangażowania w nieudany zamach na jego życie w 1954. Bractwo odrzucało też politykę i hasła Nassera, który chciał trzymać religię z dala od polityki. Oficjalnie Bractwo zostało zdelegalizowane, lecz ciągle istniało, było wpływowe i zaangażowane w walkę przeciwko świeckiemu reżimowi, często wspierając działania brytyjskiego wywiadu. W czerwcu 1955, MI6 rozmawiało o współpracy z Bractwem w Syrii, agitując ich do walki przeciwko wyraznie lewicowym działaniom tamtejszego rządu i ich próbom zacieśnienia stosunków z Egiptem. Bractwo stało się dla nich nawet cenniejsze gdy Nasser ogłosił przejęcie przez Egipt kontroli nad kanałem Sueskim.

W 1982 roku w Syrii wybuchł konflikt między Bractwem i syryjskim rządem, a w będących tego rezultatem walkach w mieście Hamma zginęło 20.000 osób. Syryjski prezydent Asad ujawnił pózniej że siły Bractwa Muzułmańskiego posługują się bronią amerykańskiej produkcji. „Izrael, lubujący się w działaniach potajemnych i dywersji, zaczął wspierać islamskie organizacje takie jak właśnie Bractwo Muzułmańskie ale także palestyński Hamas.”

Największym sukcesem ruchów islamskich w tamtych czasach było oczywiście obalenie Szaha Iranu i zainstalowanie w Iraku Ajatollaha Khomeinego jako islamskiego dyktatora. Brytyjski wywiad użył swoich kontaktów aby razem z irańskimi mułłami i ajatollahami obalić Mossadegha w 1953, osadzić w jego miejsce Szaha, a następnie te same kontakty wykorzystano ponownie w celu pozbycia się Szaha gdy ten przestał być pomocny. Oficjalna wersja znana wszystkim mówi że rewolucja Khomeinego była spontaniczna i obaliła znienawidzonego przez swój lud, represyjnego dykatora wspieranego przez rząd USA. Prawdą jest że rządy Szaha nie były demokratyczne a jego służby specjalne, szkolone przez CIA, były jednym z najlepszych wywiadów na świecie. Nie mówi się jednak o tym że pomimo opłacanych przez Brytyjczyków masowych demonstracji na rzecz Ajatollaha, rząd Szaha byl kochany przez większośc mieszkańców Iranu (na podobnej zasadzie jak obecnie Kadafi w Libii ).

Po przejęciu władzy z rąk Mossadegha, Szah rozpoczął wcielanie w życie nacjonalistycznej polityki która zyskała mu ogromną popularnośc ludu lecz w wielu przypadkach budziła niepokój anglo-amerykańskiego establishmentu. Na początek podpisał porozumienie z ENI, włoską kompanią naftową. Pózniej w 1963 rozpoczął serię reform znaną jako Biała Rewolucja. Zyskujący sobie popularność Szah przekształcił się w nacjonalistę, którego polityka upodabniająca go do Nassera nie spodobała się zachodnim rządom:

– Kupił ziemię od bogaczy, łącznie z ziemią należącą do Korony, a następnie sprzedał ją po kosztach dla farmerów pozwalając ponad pół milionowi ludzi stać się posiadaczami ziemskimi i zakończył tym samym stary system feudalny.

– Zezwolił kobietom na głosowanie i zakończył przymus noszenia przez nich burki, co nie spodobało się sektorom fundamentalistycznym.

– Posunął naprzód warty 90 miliardów dolarów program atomowy.

– Zakończył działanie biznesu opiumowego powstałego jeszcze w czasach Brytyjskiego Imperium, działającego przez ponad 100 lat.

Atak na rząd Szaha przyszedł ze strony Bractwa Muzułmańskiego oraz ze strony mułłów i ajatollahów Iranu, wspieranych i manipulowanych przez wywiad brytyjski. Dr. John Coleman, były agent MI6 napisał w swoi raporcie o islamskiej rewolucji w Iranie że Bractwo Muzułmańskie zostało stworzone „przez wielkie nazwiska w zajmującym się Bliskim Wschodzie brytyjskim wywiadzie” a jego misją było „trzymanie Bliskiego Wschodu w zacofaniu tak by móc kontynuować grabież ropy i innych bogactw naturalnych…”

Dr. Coleman napisał też że w 1980 w audycjach radiowych radia Wolny Iran podzielono wrogów Szaha na 4 kategorie: 1. Irańscy politycy kupieni przez izraelski Szin Bet, 2. sieć agentów CIA, 3. feudalni właściciele ziemscy, 4. masonerię i Bractwo Muzułmańskie (uznanych za tego samego wroga!).

W swoim raporcie Dr. Coleman piszę dalej: „W pewnym momencie popularny stał się dowcip o mułłach przyjmujących na siebie pieczątki „made in Britain”. Kiedy Szah przedstawił swój plan modernizacji kraju w 1963, Ajatollah Khomeini stał się liderem religijnej opozycji. Aż do czasu swojego wygnania w 1964, Khomeini rezydował w mieście Kom. Dr.Coleman opisuje że Radio Wolny Iran mówiło podczas jego pobytu w Kom że „Khomeini otrzymuje miesięczną pensję od Brytyjczyków i jest tam w stałym kontakcie ze swoimi panami -to jest Brytyjczykami.”

Źródła w http://www.redmoonrising.com/Ikhwan/BritIslam.htm [PnZ: Tamże o tym czym naprawdę była AlKaida kiedy powstała – listą obecności, przyjść i wyjść, terrorystów z całego świata werbowanych przez CIA, MI6 i Mossad w szopie w Afganistanie/Pakistanie, gdzie byli szkoleni]

____________________________________________________________________

Komentarz Radtrapa:

Rewolucje w państwach arabskich, inwazja na Libię i kontrofensywa będącego odpowiednikiem zachodniej masonerii Bractwa Muzułmańskiego, zyskującego sobie popularność od wielu lat dzięki działalności charytatywnej i wspieraniu ubogich, są sterowane przez zachodnich kabalistów. Nawet powstanie państwa Izrael i uzbrajanie organizacji takich jak Hamas jest częścią tego samego planu –wywołania III wojny światowej.

Hodowana od lat nienawiść Arabów do izraelskiego okupanta i USA, zostanie wykorzystana w momencie gdy władze na Bliskim Wschodzie przejmą ludzie wystawieni przez Bractwo Muzułmańskie. Postrzeganie np. Iranu jako ostatniego bastionu oporu przed Syjonizmem jest błędem. Wojna która wybuchnie pomiędzy Iranem, Izraelem i resztą Bliskiego Wschodu została wyreżyserowana już dawno temu, w czasach kiedy nie istniał jeszcze Izrael. Niestety ludzie którzy zginą w tym konflikcie, jak i ludzie którzy giną teraz podczas bombardowania Libii czy ginęli w czasie wymiany uprzejmości między Izraelem a Hamasem, nie są aktorami a ich śmierć nie była, nie jest i nie będzie grą aktorską.

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s