Hitler i Bormann zdradzili naród niemiecki

Hitler był najbłyskotliwszym tajnym agentem w historii. Był jak flecista z Hameln który powiódł ludzi ku katastrofie.

Henry Makow, tłumaczenie: Radtrap | Loża bez tajemnic

W przeszłości prezentowałem już dowody na to że Martin Bormann, człowiek który wypisał Hitlerowi czek, był agentem sowieckim oraz agentem Illuminati, jednak nie byłem pewien co do samego Hitlera – czy został on przez Bormanna wykorzystany czy też był zdrajcą w pełnym tego słowa znaczeniu.

Świadectwo generała Reinharda Gehlena, szefa wywiadu niemieckiego, sugeruje to drugie.

W swoich wspomnieniach zawartych w książce „The Service” (World Pub.1972) Gehlen napisał że razem z admirałem Canaris, szefem Abwehry, podejrzewał obecnośc szpiega w niemieckim Dowództwie Naczelnym. Obaj zauważyli że sowieci otrzymują „błyskawiczne i szczegółowe informacje… z najwyższego szczebla decyzyjnego.”

Obaj podejrzewali Martina Bormanna, zastępce Fuhrera i szefa Partii Nazistowskiej.

„Nasze podejrzenia potwierdziły się w momencie gdy obaj, niezależnie od siebie, dowiedzieliśmy się że Bormann i jego ludzie wykorzystywali sieć nadajników radiowych do wysyłania zakodowanych wiadomości dla Moskwy.

Gdy się o tym dowiedzieli, Canaris zażądał rozpoczęcia śledztwa, jednak w odpowiedzi dostał wiadomość że Hitler kategorycznie zabronił jakiejkolwiek interwencji w tej sprawie: ponoć wiedział już od dawna o tych Funkspiele, czy też „fałszywych wiadomościach” i zaaprobował ich wysyłanie.” (strona 71)

Pomimo faktu że wyciek poufnych informacji nie ustawał, Gehlen i Canaris odpuścili. „Żaden z nas nie miał takiej pozycji by wystąpić przeciwko Bormannowi i jednocześnie mieć nadzieję na sukces.”

Louis Kilzer w swojej książce „Hitler’s Traitor” stwierdził że Bormann był dla sowietów warty tyle co 50 dywizji.

Po wojnie, gdy Gehlen został szefem BND (Wywiadu Niemiec Zachodnich) mógł w końcu potwierdzić zdradę Bormanna. „W latach 50-tych otrzymałem zza Żelaznej Kurtyny dwa dokumenty z różnych zródeł potwierdzające że Bormann był sowieckim agentem…”

Fakt ochraniania pleców Bormanna przez Hitlera potwierdza że również Fuhrer był zdrajcą swego narodu. Obaj służyli masońskim bankierom, syndykatowi Rotszyldów z siedzibą w Londynie. To Illuminati stali za komunizmem, Związkiem Radzieckim, nie wspominając już o Churchillu i FDR.

Poprzez stworzenie nowej wojny, Illuminati popchnęli do przodu swój plan utworzenia światowej dyktatury.

Przypomnij sobie 11/9, „Patriot Act” Busha, TSA. Pod płaszczykiem demokracji i wojny z terrorem powoli krystalizuje się państwo policyjne.

Zima na przełomie lat 1941-42, Gehlen i jego koledzy generałowie dochodzą do wniosku że kampania rosyjska jest skazana na porażkę „nie dlatego że nie mamy militarnych i politycznych możliwości by ją wygrać, lecz ze względu na ciągłe wtrącanie się Hitlera, które kończy się taką ilością błędów w sztuce wojennej że porażka musi być nieunikniona.” (strona 98)

Pomimo tego że Hitler osłaniał zdrajcę Bormanna, Gehlen nie dochodzi do oczywistego wniosku że „elementarne błędy” Hitlera były celowe. Natomiast przedstawia nam w swojej książce część z tych błędów.

Sztab generalny chciał skupić swoje siły w celu zdobycia Moskwy. Hitler nalegał natomiast by rozdzielić je na trzy fronty.

Sztab generalny widział że sowieci okrążają w Stalingradzie Szóstą Armię i zażądał taktycznego wycofania się. Hitler zawetował to i tym samym 200.000 najlepszych niemieckich żołnierzy (i nie zastąpiony arsenał) zostało zabitych lub pojmanych.

Aby uzupełnić tą stratę, Sztab generalny chciał zrekrutowania milionów ochotników z narodów ZSRR nastawionych anty-komunistycznie; Rosjan, Ukraińców, Litwinów itd.

„Po 20 latach niesprawiedliwości i terroru, chęć przywrócenia elementarnych praw człowieka, sprawiedliwości i uszanowania własności prywatnej zjednoczyła każdego dorosłego człowieka z imperium Sowieckiego w dążeniu do obalenia reżimu i wsparcia Niemców.” (81)

Wehrmacht rozpoczął nawet budowę reżimu nacjonalistycznego skupionego wokół charyzmatycznego Rosjanina, generała Własowa.

Niewątpliwie ta idea był najgorszym koszmarem Stalina, co potwierdził w niewoli jego syn.

„Jednej rzeczy której mój ojciec się obawiał było powstanie przeciwstawnego mu reżimu nacjonalistycznego. Ale nigdy nie podejmiecie się tego kroku.” powiedział swojemu nazistowskiemu przesłuchującemu Jakow. „Ponieważ wiemy że nie jesteście tu po by nasz naród wyzwalać, lecz by go podbić.” (strona 80).

Stalin wiedział że może zaufać Hitlerowi, swojemu znajomemu agentowi Illuminati, jeśli chodzi o podłożenie się w tej wojnie. Hitler nawet nie starał się udawać czy oszukiwać Słowian co do swoich niecnych intencji i zamiast być przez nich witany, zaskarbił sobie tylko ich nienawiść.

Konkluzja

II Wojna Światowa była w historii ludzkości kolejnym, straszliwym oszustwem. Sekta żydowskich satanistów i masoneria, finansowana przez Rotszyldów, odpowiada za śmierć ponad 60 milionów osób. Hitler udowodnił swoimi działaniami że był zdrajcą swojego narodu. Został zainstalowany przez Illuminatów w jednym celu: zniszczenia Niemiec i łatwego wsunięcia tego kraju w struktury NWO.

Był on zwyczajną katastrofą dla Niemiec. Czego jednak Niemcy mogli się spodziewać po wiedeńskim wagabundzie i męskiej prostytutce?

Odniesienia do Baracka Obamy? Tak jak Hitler, nie jest on urodzony w kraju którym rządzi i posiada tajemniczą homoseksualną przeszłość. Pracuje dla Illuminati. Został zainstalowany u władzy aby zniszczyć USA, tak by Amerykanie potulnie zaakceptowali Rząd Światowy.

Hitler demonstruje niezwykły wymiar zdrady, jeśli nie wyciągniemy wniosków z przeszłości ta historia się powtórzy.

Damning Evidence- Martin Bormann was a Rothschild Agent

Was Hitler an Illuminati Agent?

_____________________________________

„Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.”

Albert Pike, plan III wojen światowych

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s