Turecki „Donmeh” należy do Illuminati

Kim są Illuminati? Sam termin Illuminati wydaje się być totalną fantastyką. Dzięki ukazaniu ich działalności w Turcji, Wayne Madsen dokonuje identyfikacji satanistycznego kultu rządzącego całym światem.

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap | Loża bez tajemnic

W swoim niezwykle ciekawym artykule, Wayne Madsen twierdzi że ostatnie tarcia na linii Turcja-Izrael związane są z próbą odzyskania przez Turcję swojej islamskiej tożsamości i wyrwania władzy z rąk tzw. Donmehu – grupy krypto-Żydów odpowiedzialnych za obalenie sułtana osmańskiego w roku 1908, oraz za zwrócenie Turcji w kierunku świeckich rządów.

Atak na Flotyllę Wolności kierującą są do Gazy był odpowiedzią Izraela na uwięzienie kilku wysokich rangą oficerów armii tureckiej, żurnalistów i naukowców akademickich oskarżonych o bycie częścią spisku Donmehu, mającego na celu obalenie rządu partii AKP w 2003 roku.

„Młodoturcy” – Kemal Attaturk i jego kamraci, udający muzułmanów żydowski Donmeh który przejął kontrolę nad Turcją.

W swoim drugim artykule, twierdzi że saudyjska dynastia Ibn Sauda również jest częścią Donmehu. Ich fundamentalistyczna sekta Wahhabizmu została stworzona z myślą dalszego podziału Islamu. To by wyjaśniało ostatnie ocieplenie stosunków na linii Saudyjczycy-Izrael, oraz ich wsparcie dla powstania państwa Izrael.

Przykład działania Donmehu wykracza jednak poza teren Bliskiego Wschodu. Donmeh jest częścią prawdziwych Illuminati. Są kabalistycznymi Żydami, sabatarianami, frankistami – satanistami. Wszystko co Madsen mówi o Donmehu odnosi się również do bolszewików w Rosji oraz illuminatów z USA, Anglii, Francji, Niemiec i innych części świata.

(Recep Tayyip Erdoğan, premier Turcji, prawdopodobnie jedyny przedstawiciel niekontrolowanej, prawdziwej opozycji na świecie) / Chyba jednak nie jest tak różowo – Erdogan to kolejny krypto-Żyd, element procesu dialektycznego spiskowców. Złe i skorumpowane rządy (stworzone przez illuminati) zostaną obalone przez globalnych, przebudzonych rewolucjonistów (kierowanych przez illuminati). W tej wojnie zwycięzcami będą tylko okultyści – przyp. radtrap (2013) / [Zgadza się, rodzina Erdogana to jedni z największych ludobójców 21 w., a islamo-masoneria Bractwa Muzułmańskiego jest odpowiedzialna za setki tysięcy pomordowanych w ostatnich wojnach w Libii, Syrii i Iraku, PnZ]

Prawdziwa historia naszego świata to historia przejmowania naszej polityki, ekonomii, kultury i duchowości przez satanistyczny kult. Z drugiej jednak strony, turecka zdolność do obalenia Donmehu i odzyskania swej tożsamości kulturowej jest dobrym i inspirującym znakiem.

Ten kult zrobi wszystko co w jego mocy by pozostać niewidocznym i wyprowadzić naszą opozycję na manowce. Dlatego tak ważnym jest odrzucenie swych przyzwyczajeń i zidentyfikowanie naszych prawdziwych wrogów.

DONMEH

Donmeh jest tureckim odpowiednikiem Marranów (Żydów marranos). Są oni „sektą tureckich potomków pewnej grupy sefarydyjskich Żydów, wygnanej z Hiszpanii podczas prześladowania ze strony Inkwizycji w XVI i XVII wieku.”

Udawali że przyjęli Islam, lecz potajemnie praktykowali kabalistyczny satanizm Sabbataja Cwi, w sekrecie opracowując „sekularną” i syjonistyczną agendę przejęcia kontroli nad światem.

Tak jak ich pobratymcy w Rosji, bolszewicy, którzy rozpoczęli Rewolucję Bolszewicką w 1905, członkowie Donmehu zorganizowali się w grupę „Młodoturków” i obalili osmańskiego sułtana Abd-ul-Hammida II w 1908.

Sułtan ten był oczerniany, ale jego jedyną zbrodnią było odrzucenie łapówek syjonistów za oddanie Palestyny. „Żydzi mogą zatrzymać swoje pieniądze i ich miliony” -mówił -„Nie mogę sprzedać czegoś co nie należy do mnie. To należy do całego narodu Islamu.”

Brzmi znajomo? Przywódca Arabów pokrzyżował plany Illuminati. Zaraz po tym zostaje obalony przez rewolucjonistów. Władza dla ludu! Wolność! Abd-ul-Hammid wkrótce potem umiera w więzieniu.

Turcja jest odarta ze swojej islamskiej tożsamości w imię świeckości, „sekularyzmu”. Sekularyzm (i humanizm) jest etapem przejściowym dla satanizmu.

To na pewno brzmi znajomo-dla chrześcijan żyjących w Europie i USA.

Madsen pisze że Donmeh „może reprezentować 1,5 miliona Turków oraz ich władzę rozciągniętą nad każdym aspektem tureckiego życia”. Skąd my to znamy.

Bolszewicy mordowali chrześcijan i niszczyli kościoły. Donmeh mordował Ormian, będących chrześcijanami i stanowiących dla nich zagrożenie. Było to pierwsze współczesne ludobójstwo, zamordowano wtedy ok. 1,5 miliona ludzi. Według Wikipedii:

„Za datę rozpoczęcia pogromu przyjmuje się 24 kwietnia 1915; tego dnia władze osmańskie aresztowały ok. 250 ormiańskich intelektualistów i liderów społeczności w Konstantynopolu. Następnie osmańska armia wykurzyła Ormian ze swoich domów i zmusiła ich do marszu przez setki mil, bez żywności i wody, w kierunku pustynnej Syrii.”

(Uwaga: dezinformacja. Angielska Wikipedia podaje że zbrodni dokonała armia osmańska, lecz młodoturkowie obalili sułtana w 1908, a pełnie władzy mieli już w 1913. Za inicjatora pogromu uznaje się związanego z „Młodymi” Mehmeta Taalata (Taalata Pasze) – przyp. Rad)

Polska Wikipedia:

24 kwietnia1915 rząd turecki wydał rozporządzenie nakazujące aresztowanie ormiańskiej inteligencji – tylko w Stambule aresztowano wówczas i w większości zgładzono 2345 osób, a 27 maja kolejne wprowadzające deportację zamieszkujących Anatolię Ormian do Syrii i Mezopotamii. W wyniku tej operacji setki tysięcy Ormian zmarło z głodu albo zostały brutalnie wymordowane przez tureckich żołnierzy i Kurdów, których rząd podjudzał przeciwko chrześcijańskim Ormianom i Asyryjczykom.

Zatrzymanych topiono, spychano w przepaści górskie, przybijano podkowy końskie do stóp, duchownych Kościoła ormiańskiego palono żywcem lub zakopywano w ziemi. Do końca 1915 ok. pół miliona ludzi wypędzono na Pustynię Syryjską, gdzie ginęli pozbawieni wody i schronienia od słońca.

W telegramie z września 1915 min. Talaat Pasza tak pisał o planach rządu: Już wcześniej zostało zakomunikowane, że rząd zdecydował o całkowitej eksterminacji wszystkich Ormian zamieszkałych w Turcji. (…) Bez względu na to, że znajdują się wśród nich kobiety, dzieci i chorzy, jakkolwiek tragiczne będą środki tej eksterminacji, bez słuchania głosu sumienia należy położyć kres ich egzystencji. (…) Ci, którzy sprzeciwią się temu rozkazowi, nie mogą być urzędnikami państwowymi

Tallaat Pasha (1874-1921) był również Wielkim Mistrzem Masonerii Rytu Szkockiego w Turcji.

„Młodzi Turcy” wygnali również greckich chrześcijan z tureckich miast i planowali pogrom na mniejszą skalę dla Asyryjczyków, którzy jak pisze Madsen w większości również byli chrześcijanami.

Ludobójstwo te poprzedzało kolejne masakry chrześcijan w Rosji, Wielki Głód na Ukrainie, ludobójstwa w Chinach koordynowane przez komunistów (Illuminati), masakry w Kambodży, ludobójstwa w czasie II wojny światowej (Hamburg, Drezno, Hiroszima itd.)

Poprzedza również żydowski Holokaust, podczas którego Żydzi Illuminati poświęcili swoich „niższych braci” (nie-sabatariańskich Żydów) w celu uzyskania kapitału „moralnego”, potrzebnego do założenia sabatariańskiego/sabataistycznego państwa Izrael.

Krwawa przeszłość Illuminati nie wróży nic dobrego dla naszej przyszłości.

KONKLUZJA

Według mnie Illuminati podążają za modelem Donmehu. Są Żydami-kabalistami, krypto-Żydami. W swoich szeregach mają też satanistów z dziada pradziada, wywodzących się ze wszystkich kultur nieżydowskich. Tworzą masońskie lub kabalistyczne tajne stowarzyszenia i uczestniczą w satanistycznych rytuałach, ze szczególnym uwzględnieniem składania ofiar z ludzi.

Nie ma żadnych wątpliwości że kult ten kontroluje Europę, USA, Kanadę i Australię. Najprawdopodobniej kontroluje też Rosję, Chiny, Indie, Japonię i Amerykę Południową.

Większość amerykańskich prezydentów należy do Illuminati. Obama, Bushowie, Clinton, Reagan, Carter, Johnson… Wszyscy kandydaci do urzędu prezydenckiego muszą należeć do tego samego klubu. Herman Cain jest mistrzem masońskim z Prince Hall Masonry. Tak samo Obama. Bush i Kerry obaj należeli do Skull and Bones.

Łatwo jest się dać zdekoncentrować, obwiniać kapitalizm lub socjalizm i ograniczyć debatę tylko do nich. Prawdziwa debata odbywa się jednak pomiędzy Bogiem a Lucyferem, oraz między ludźmi którzy reprezentują ich na Ziemi.

Illuminati reprezentują Lucyfera i przejęli już praktycznie wszystko. Kontrolują banki i korporacje, rządy, system edukacji i media. Znajdujemy się w końcowym etapie długoletniej konspiracji.

Gdyby Turcja zrzuciła swoje więzy, być może i my zdołalibyśmy to zrobić. Pierwszym krokiem jest zidentyfikowanie prawdziwego wroga aby nie nabierać się dalsze jego fortele.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s