Żydzi Illuminati są odpowiedzialni za Holokaust

Autor Henry Makow, tłumaczenie Radtrap | Loża bez tajemnic

W roku 1988, Gunther Plaut, prominentny kanadyjski rabin wydał książkę w której oskarżył sektę Żydów-frankistów o spowodowanie Holokaustu. Teza ta została wsparta przez… Elie Wiesela.

„Człowiek który mógłby być Mesjaszem” jest nowelą biograficzną o Jakubie Franku (1726-1791) twórcy satanistycznej herezji w obrębie ortodoksyjnego judaizmu. Twierdził że jest Mesjaszem oraz reinkarnacją innego satanistycznego szarlatana, Sabbataja Cwi (1626-1676). Ich celem było zniszczenie ładu społecznego (narodów, rodziny, rasy, religii, własności prywatnej) i odwrócenia praw moralnych Tory do góry nogami.

To co zakazane dla nich było dozwolone: cudzołóstwo, kazirodztwo, pedofilia. Wszystko to jest okultystycznym korzeniem dzisiejszego „wyzwolenia seksualnego”. Zainspirowani przez kabałę praktykowali „uświęcenie poprzez grzech”. Dobro w ich mniemaniu ma nadejść dzięki zniszczeniu zachodniej cywilizacji i triumfowi zła.

Rotszyldowie (Rotschilds) są sabataistami-frankistami. Ta satanistyczna sekta stworzyła współczesnych Illuminati, komunizm i plany NWO. Dzisiaj kontrolują cały świat. Ironiczne jest to, że wielu Illuminati będących lub udających Żydów pragnie zniszczenia ich narodu – tego samego narodu który wcześniej wygnał i przeklął ich przodków.

Dzisiaj w narodzie żydowskim mamy schizmę o której nikt nie mówi, schizme zapoczątkowaną przez eksterminację żydowskich przywódców głównego nurtu przez heretyków i przejęcie kontroli nad pozostałymi za pomocą Syjonizmu. Dzięki anty-semityzmowi podsycanemu przez Żydów Illuminati, reszta Żydów podążyła za ich przywództwem. Nazistowskie władze miały najprawdopodobniej frankistowskie korzenie. Zanim przejdziemy do przedstawienia dowodów, sprawdzmy co na temat Holokaustu pisał rabin Plaut, były prezydent Kanadyjskiego Kongresu Żydowskiego.

CZŁOWIEK KTÓRY… CHCIAŁ BYĆ MESJASZEM

Frankiści starannie zacierają po sobie ślady. Biografie Jakuba Franka są trudno dostępne i bardzo drogie (średnio 300 dolarów sztuka). Guntherowi Plautowi udało się jednak zbadać jego historię bardzo dokładnie, dzięki czemu był w stanie przedstawić czytelnikom kompletny portret Franka, kontrowersyjnego człowieka szukającego władzy. Według Plauta Frank postrzegał Żydów jako przeszkodę dla „nowego porządku”. Przypisuje Frankowi następujące słowa:

„Tak, Żydzi. Ktoś kiedyś odkryje że nie można zdezorganizować starych wartości bez zniszczenia ludzi którzy naprawdę w nie wierzą, a co gorsza, praktykują je. I gdy będzie już pewny że Żydzi stoją na jego drodze,on znajdzie sposób by zabić ich wszystkich. Zniszcz ich, pozbądz się ich jak szkodników.” (141)

W swojej przemowie Elie Wiesel napisał że Plaut „oferuje swoją interpretację innej osoby [oprócz Hitlera] która zawarła pakt ze złem w celu zniszczenia naszego ludu.” (13)

Plaut pozwala przemówić dla Franka: „Żydzi powinni być zabici ponieważ wierzą w tradycyjną moralność i co za tym idzie podtrzymują status quo na świecie.” (151)

Oczywiście satanistyczna nienawiść Franka wobec Boga odnosi się do wszystkich religii: „Przyszedłem aby rozpocząć rewolucję na świecie. Muzułmanie, katolicy, rosyjscy i greccy ortodoksi, Żydzi… przyszedłem by wyzwolić ludzi od ich zniewalających praw, dlatego zacznę od religii. Zrozum, oszukiwanie ich kapłanów i akolitów jest dla dobra ludzkości.” (151)

NAZIŚCI

Frankiści zdobyli władzę dzięki wchodzeniu do i fałszywemu nawróceniu na każdą istniejącą religię i ideologię, oraz poprzez związki małżeńskie z członkami wielopokoleniowych satanistów. Chowając się za kurtyną dbali o rozwój swojego planu i manipulowali wydarzeniami. Dzięki temu zdobyli władzę nad rządami i ekonomią.

Znani są z tego że UDAJĄ chrześcijan, żydów, muzułmanów itd. Dobrym przykładem jest John Kerry udający irlandzkiego katolika, podczas gdy jego ojciec był Żydem-frankistą (pracującym dla CIA) a jego matka pochodzi z rodziny Forbesów. Również matka Baraka Obamy może być Żydówką frankistką.

Frankiści wypowiedzieli Żydom wojnę poprzez ujawnienie Talmudu i oskarżenie ortodoksyjnych Żydów o składanie rytualnych ofiar z dzieci chrześcijan (trzeba przyznać że autor mógł się troszeczkę zagalopować; historie o składaniu ofiar przez Żydów są znacznie starsze niż frankizm– przyp.tłum). Frankiści byli również odpowiedzialni za liczne pogromy żydowskie. Czy możliwym jest że psychotyczna nienawiść Hitlera do Żydów wywołana była jego frankistowskim pochodzeniem? Jego dziadek był Żydem.

(Meyer Lansky? Nie. Josef Goebbels)

W książce „Adolf Hitler: Założyciel Izraela” (1974) autor Heineke Kardel cytuje niemieckiego Żyda Dietricha Brondera:

„Następujące osoby były pochodzenia żydowskiego lub miały Żydów w rodzinie: przywódca Rzeszy Adolf Hitler, jego minister Rudolf Hess, marszałek Hermann Goering, przywódca NSDAP Gregor Strasser, Dr. Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank, Heinrich Himmler, von Ribbentrop (który przyjaznił się ze słynnym syjonistą Chaimem Weizmannem, pierwszą głową państwa Izrael, zmarłym w 1952),von Keudell, dowódca SS Globocnik (pogromca Żydów), Jordan i Wilhelm Hube, przywódcy SS: Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Keudell II ( aktywni w ludobójstwie Żydów). Wszyscy oni byli też członkami tajnego stowarzyszenia Thule. (Bronder, Before Hitler Came, 1964)

Co więcej Churchill, Roosevelt i Stalin również należeli do Illuminati/frankistów. II wojna światowa była w pewnym sensie poświęcona wizji Franka: eksterminacji Żydów.

Frankizm wyjaśniałby 150.000 żydowskich żołnierzy w armii niemieckiej: http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html

KONKLUZJA

Obwiniając za NWO tylko Żydów, patrioci wpadają w pułapkę Illuminatów. Zarówno patrioci jak i Żydzi potrzebują nowych paradygmatów. Żydzi oraz wszystkie religie i nacje prowadzone są przez frankistów (Illuminati), satanistów oraz ich sprzymierzeńców.

Cokolwiek byśmy nie myśleli o europejskich Żydach z Niemiec, Polski i Rosji, posiadają oni swoją rozwiniętą kulturę. Celem wojen i rewolucji jest zniszczenie zachodniej cywilizacji. Dlatego frankiści (Illuminati) przejęli przywództwo po obu stronach konfliktu i wywołali wojnę zgodną z ich celami. W międzyczasie dokonali pogromu wschodnich Żydów których przodkowie sprzeciwiali się frankistom.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s