Keshe o porozumieniu Rosji z Chinami na wypadek agresji USA

źródło Keshe o porozumieniu Rosji z Chinami na wypadek agresji USA. « Monitor Polski

Mehran Tavakoli Keshe powoli odsłania charakter swojej „misji”. Wygląda na to, że teoria którą prezentuje ludzkości jest dla niej darem od innych cywilizacji. Sam przyznaje, że dostajemy tylko mały ułamek całości, gdyż większości nigdy byśmy nie zrozumieli, bowiem nasza niska inteligencja na to nie pozwoli. Ale to co nam do tej pory przekazał wystarczy byśmy zaistnieli w przestrzeni kosmicznej, jako element społeczności Wszechświata.
Jesteśmy jak 18-latek, który otrzymuje klucz do samochodu by się na nim nauczył jeździć. Technologia nam darowana to ten samochód, to też dom, do którego 18-latek symbolicznie dostaje klucze (tak jest w Anglii).

Technologia nauczana przez Keshe ma umożliwić ludzkości funkcjonowanie z dala od Ziemi, statki kosmiczne zbudowane na jej podstawach mają być samowystarczalne. Wszystko co będziemy potrzebować do życia może być wytworzone z plazmy, a tę wytworzymy z tzw. gansów, czyli gazów w stanie nanoatomowym, gdzie atomy są równo rozłożone i niezależne jeden od drugiego. Gansy można wytworzyć bardzo prosto, metodami domowymi. Statki kosmiczne, które już niedługo zaczniemy budować będą wykorzystywać m.in. super-brylanty, kryształy robione podobną metodą jaką się tworzy gansy.

Mehran Keshe wie, że publikowaną przez siebie technologią całkowicie zmieni nasz świat, wręcz się przyznaje do tego, że taka była jego misja – nauczać. Niedługo, gdy skończy się nauczanie, podejmie się nowej misji – kontaktu z przedstawicielami społeczności Wszechświata, który to niedługo będzie miał miejsce.

Możecie w to wierzyć czy też nie wierzyć, ja po wysłuchaniu kilkudziesięciu godzin wykładów Keshe uważam, że nie jest to kreacja chorej wyobraźni czy też dezinformacja. Uważam, że ludzkość faktycznie stanęła przed swoją największą szansą w historii i że trudno będzie komukolwiek powstrzymać nadchodzące zmiany. I żadne próby wszczęcia III wojny światowej masonerii nie wyjdą.

Oto fragment prelekcji Mehrana Keshe z 2 czerwca 2016 (czwartek) – 27 min 42 sek.:

„Różnorodność i wiedza są siłą Fundacji Keshe. Naszą siłę zwiększa sposób w jaki rośniemy i sposób w jaki dzielimy swoją wiedzę na tej planecie. Jesteśmy bliscy momentu gdy Ludzkość znajdzie się w przestrzeni kosmicznej zgodnie z zasadami Wszechświata, tj. odpowiednią wiedzą techniczną, bez siania zniszczenia.

Już niedługo gdy będzie nas odpowiednio wielu, wliczając w to przedstawicieli rządów, będzie nam dane połączyć się ze społecznościami Wszechświata.

Wiemy jakie państwa próbowały się z nimi skontaktować, a które od kilkudziesięciu lat próbują wykorzystać tę technologię kosmiczną, która im została przekazana, jednak bez ostatecznych kluczowych informacji.

Te kluczowe informacje zostaną przekazane wszystkim państwom, by nie było między nimi różnicy.

Już niedługo wybieramy się do Chin by rozwijać tam technologię kosmiczną, z poparciem Prezydenta Xi (Jinping), który zapewnia, że państwo będzie promowało pokój. Jest to nasz dar dla Ludzkości.

Czekamy na innych liderów by się z nami połączyli, krok po kroku.
Mamy już metody, ale musimy się wielu rzeczy jeszcze nauczyć. Wytworzyłem już warunki do szerzenia tej wiedzy w różnych językach świata. Nauczanie zaczęło się już we Włoszech. w Niemczech, we Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii i innych krajach. Tak więc moja praca jako nauczyciela zbliża się do końca, niedługo ustąpię.

Nadchodzi czas gdy Człowiek stanie twarzą w twarz ze Stworzeniami Przestrzeni, z którymi wymienimy przyjacielski uścisk dłoni. Wtedy ja ustąpię, gdyż osiągnę to co miałem osiągnąć.
W tym procesie musimy sobie uświadomić, że należy skończyć z etosem wojny i zniszczenia. Osiągniemy to w ciągu najbliższych 3-6 miesięcy. Zobaczymy jak różne narody będą się łączyć, a to zmiany jakich doświadczaliśmy, były wprowadzane celowo, stopniowo przez stulecia.

Teraz ma to sens – mamy Stany Zjednoczone, 50 stanów, 50 narodów, wszystkie z silną ekonomią, a my zrobiliśmy z nich jedno państwo – kontynent.
Widzimy połączenie Europejczyków jako Unię Europejską, Afrykańczyków i Azjatów, którzy podążają tą samą drogą. Naszym zadaniem Fundacji Keshe jest połączenie ich wszystkich w jedną społeczność globalną i zrobimy to bardzo szybko.

Wtedy zrozumiałe stanie się hasło Jedna Planeta, Jeden Naród, Jedna Rasa. A my przyniesiemy zaufanie do tej Jedności.

W ciągu ostatnich 48 godzin doszło do porozumienia pokojowego pomiędzy Rosją i Chinami, które gwarantuje w przypadku gdy USA będzie chciało zrobić cokolwiek przeciwko Rosji, to Chiny wyrzucą (ang. dump) wszystkie papiery i zniszczą ekonomię USA. To oznacza, że Chiny podjęły się roli lidera pokoju. Mając w posiadaniu aktywa będą dyktować warunki.

To dlatego jesteśmy w porozumieniu z Chinami. Pokojowe zachowanie przynosi pokojową reakcję.”

więcej: 116th Knowledge Seekers Workshop June 2, 2016

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s