CIA dostarcza ISIS samoloty z pomocą chazarskiej mafii, Ukrainy, Gruzji, Turcji i Izraela

Wiemy, że ISIS ostatnio została dozbrojona, doposażona i wzmocniona, teraz dostaje własne lotnictwo, dzięki uprzejmości CIA.

MiG-21 należący do indyjskiego lotnictwa

VT natknął się na siły lotnicze fałszywej flagi CIA, składające się ze skradzionych MiGów i wykorzystywane do ataku z terenów Izraela i Turcji na szpitale i obozy dla  uchodźców.

Już w marcu tego roku pisaliśmy o raczej mrocznym układzie między Chorwacją i Ukrainą, gdzie zniknęło 12 MiGów. Chorwacja wysłała 7 MiGów na Ukrainę do renowacji, miały rzekomo otrzymać ich 7 po renowacji plus, kolejne 5 odnowione w tym samym standardzie. Co Chorwaci dostali było coś innego – sterty złomu wyglądające na MiGi, ale były bezużyteczne, nie mogły latać. Chorwaci przeprowadzili śledztwo i odkryli oszustwo – to nie były wy-słane przez nich do renowacji MiGi, były to fałszywki zbite razem z części odpadów zabranych z wyrzuconych samolotów. Jeden miał bułgarski kadłub, algierskie skrzydła i stare pojemniki na paliwo z byłego Związku Sowieckiego.

Tu nasuwa się pytanie: co stało się z chorwackimi MiGami? Rzeczywiście zostały odnowione na Ukrainie, ale Chorwaci nigdy ich nie widzieli, a zamiast tego sprzedano je innemu klientowi – rosyjskiej mafii [RM].

Po co RM potrzebowała 12 odnowionych MiGów? Najpierw musimy dowiedzieć się kim faktycznie jest RM – jest w 100% żydowska, bezpośredni potomkowie Chazarów. Chazarowie mieszkali na obecnej południowej Ukrainie, i jednym głównym miastem imperium była Odessa, port nad M Czarnym, dzisiaj główny ukraiński port. Obecnie Odessą rządzi były prezydent Gruzji, międzynarodowy handlarz bronią i bliski przyjaciel Izraela – Mikhail Saakashvili.

Saakashvili został gubernatorem Odessy żeby nadzorować ogromną operacją przemytową – zachować Państwo Islamskie [IS] dobrze zaopatrzone w broń, amunicję i wszystkie inne rzeczy konieczne do prowadzenia wojny. Trasa do ISIS idzie przez M Czarne do portu Ba-tumi, kilka kilometrów na północ od granicy gruzińsko-tureckiej. Z Batumi dostawy idą ciężarówkami do Turcji, a potem do IS na południu. Taki jest los 12 zagubionych MiG-21 – zostały przetransportowane w skrzyniach z Odessy do Batumi, a następnie ciężarówkami do bazy lotniczej Incirlik w południowej Turcji.

Trzy schematy kolorów wykorzystywane przez syryjskie MiGi

Ale dlaczego CIA i jej saudyjscy sojusznicy mieliby dostarczać swojej zastępczej armii IS odnowione 50-letnie MiG-21, skoro mają pieniądze i koneksje by zakupić najlepszy sprzęt jaki tylko chcą?

I tu zaczyna się oszukańcza część operacji – syryjskie lotnictwo nadal używa Mig-21, dlatego proste jest przemalowanie tych 12 MiGów należących do IS na syryjskie barwy, a następnie żeby udawały syryjskie lotnictwo używane do niecnych celów.

Mig-21 należący do Syryjskich Sił Powietrznych przygotowywany do misji w betonowym hangarze

Wyobraźmy sobie scenariusz chaosu fałszywej flagi, do jakiego może doprowadzić 12 ‚syryjskich’ MiGów, kiedy media głównego nurtu poinformują, że Syryjczycy zbombardowali cel cywilny, powiedzmy szpital Lekarzy bez Granic, albo obóz uchodźców Czerwonego Księżyca, wtedy, bądźmy pewni, że to będzie dzieło fałszywego ‚syryjskiego’ lotnictwa CIA.  Jeszcze gorzej, wyobraźmy sobie cały rejwach jaki podniosłyby media głównego nurtu, oskarżenia Assada o okrucieństwa i nieludzkość – byłyby to znowu bzdury o ‚bombach beczkowych zrzucanych na cywilów’, ale tym razem ‚dowody’ że to miało miejsce dostarczy mediom CIA w formie video wyraźnie pokazujące ‚syryjskie’ MiGi dokonujące tych ataków.

Syryjski MiG-21bis przed hangarem

Wojna syryjska, daleka od zbliżania się do czegoś przypominającego fazę końcową, jak może wydawało się możliwe tylko kilka krótkich miesięcy temu, przed rzekomym zawieszeniem broni, teraz staje się coraz bardziej niebezpiecznym i intensywnym konfliktem, nie tylko dlatego, że zawieszenie broni umożliwiło IS ponownie zaopatrzyć się w broń, amunicję i sprzęt, żeby uporządkować jego siły, włączyć świeże posiłki i pokazać się jako bardziej niebezpieczna niż była kiedykolwiek przed zawieszeniem broni.

To faktycznie są bardzo niespokojne czasy, zwłaszcza z perspektywy narodu syryjskiego, który dalej znosi trudną sytuację przez narzuconą nań ponad 6 lat temu wojnę, często bez prądu czy przenośnych dostaw wody, ale nadal zdecydowany by nie ulec terrorystom i bojownikom dręczącym ich państwo. Szanujemy ich zdecydowanie, ale znamy granice wytrzymałości, i dalej dążymy do zakończenia tej strasznej wojny.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2016/07/14/cia-supplies-isis-with-an-airforce-with-help-from-khazarian-mafia-ukraine-georgia-turkey-and-israel/

Tłum. Ola Gordon

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s