Spisek ZDF i syjonistów przeciwko Polsce i Niemcom

Dopiero jak zobaczyłem parszywą, pomarszczoną, wyliniałą, wyłysiałą gębę pewnej pseudo-profesorskiej „Zażółconej” kanalii na usługach żydomasońskiej transatlantyckiej kabały w TVP Info bezczelnie, po chamsku, bezceremonialnie stwierdzającej, że stać nas, czyli polskich ciężko pracujących podatników, na opłacanie izraelskiej kancelarii prawniczej zrozumiałem o co chodzi w tej żydowskiej hucpie ze „świętym oburzeniem” na postawę ZDF rozpętanej oczywiście z pomocą polskich pomagierów.

Uderzającym idiotyzmem, jakąś potworną manipulacją jest podnoszenie jazgotu, że to „Niemcy zakłamują historię” obozów koncentracyjnych podczas gdy dotyczy to głównie sfery anglojęzycznej z żydowskimi szczekaczkami w USA na czele (pojęcie „polskie obozy śmierci” stworzył i rozpowszechnił współtwórca CIA – generał SS Reinhard Gehlen). Te same środowiska, które słusznie odróżniają media polskojęzyczne od polskich ku zdumieniu każdego normalnego, inteligentnego obserwatora, nie robią tego w stosunku do Niemiec! A przecież trzeba być albo ignorantem, albo idiotą, albo śmierdzącym leniem, albo co gorsza, a może właśnie, agentem kabały żeby nie zauważyć, że w Niemczech jest jeszcze gorzej – tam dominacja prasy niemieckojęzycznej nad niemiecką jest o wiele większa niż w Polsce. Taki ZDF tylko z nazwy jest niemiecki, tak naprawdę pomimo powiązań w władzą centralną, reprezentuje agenturę okupanta, czyli anglosyjonistycznych zbrodniarzy. Nie darmo jeden z generałów USA powiedział, że NATO stworzono w Europie „to keep Germans down, Americans in, and Russians out!”.

Samo TVP info pisze w notatce”„Musimy stanowczo mówić gdzie jest prawda historyczna”: „Ze statystyk wynika, że prym jeżeli chodzi o wykorzystywanie fałszywego zwrotu „polskie obozy zagłady”, wiodą kraje anglosaskie. W ostatnich latach aż 105 razy błąd popełniono w Wielkiej Brytanii. Na dalszych miejscach są USA (35), Słowacja (17), Kanada (16) i Niemcy (14). Co szczególnie bolesne, aż 12-krotnie zwrot taki padł w Izraelu.”

Staje się jasne, że ZDF kontrolowany przez syjonistyczną agenturę), udająca reprezentację niemiecką (podobnie jak barbarzyńskie monarchie wahabickie są przedstawiane jako „państwa arabskie” często rzekomo „w opozycji” do Izraela), tak naprawdę specjalnie się podkłada i prowokuje (wcześniej serial „Nasze Matki, Nasi Ojcowie”) nie wypełniając do końca postanowienia polskiego sądu, żeby dać żydowskim kanaliom pretekst do wykorzystania Polski jako bicza na Niemców. Dzięki uporowi ZDF jest powód, by Polska zatrudniła – koniecznie izraelską !!! – międzynarodową kancelarię prawniczą do egzekwowania polskich interesów w tym zakresie! Mało syjonistycznym kanaliom, że doją Niemców co roku niemiłosiernie, wliczając w to budowę za darmo okrętów podwodnych (tzn. to się chyba ostatnio skończyło, może właśnie stąd ta akcja?).

Oczywiście nie jest przypadkiem, że nagłośnienie tej sztucznie wykreowanej sprawy jest zbieżne z wizytą Dudy w Izraelu (gdzie odznaczył tę perfidną ludobójczą i zbrodniczą szuję Weissa najwyższym polskim orderem) – cała akcja jest kontrolowana i zlecona przez syjonistycznego okupanta.

Mamy tu do czynienia znowu z znakiem rozpoznawczym żydobolszewii – stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Oficjalna państwowa TVP oskarża WSZYSTKICH Niemców o zakłamywanie historii, bardzo rzadko i z niechęcią wspominając, że źródłem problemu jest tutaj zachowanie konkretnego podmiotu czyli ZDF.

Niezwykłość typowej żydowskiej perfidni, pogardy, antyludzkiej pychy uwidacznia się w tym planie w qrewskim, cynicznym, szatańskim wykorzystaniu pozwu sądowego wiekowego AKowca p. Karola Tendery, uzasadnionych jego roszczeń, poszukiwania sprawiedliwości jak i wszystkich tych uczciwie popierających tę słuszną sprawę do realizowania dalekosiężnych planów syjonistycznych parchów by dalej trzymać Niemców pod butem, w strachu, pod kontrolą, żeby tylko nie pomyśleli o wyrwaniu się spod NATOwskiego, syjonistycznego jarzma i żeby płacili kolosalne pieniądze na utrzymanie żydowskiego nowotworu.

Obserwowałem rozwój sytuacji i zastanawiałem się do czego to tak olbrzymie nagłośnienie bazujące początkowo na rzeczywistym oburzeniu zwykłych Polaków zmierza? No i nie zawiodłem się – jak w wielu podobnych przypadkach ta sama globalna kabała uknuła intrygę perfidnie i chamsko wykorzystując rzesze uczciwych ludzi szukających należnej sprawiedliwości by zarobić na nich olbrzymią kasą i jednocześnie utrzymać swoją geopolityczną dominację. Ze sprawy jednego wyroku dla ZDF nastąpiła eskalacja do oskarżenia wszystkich i głównie Niemców (z pominięciem żydowskich liberalnych szmatławców jak NYT) i konieczność zatrudnienia izraelskiej kancelarii! (opisał to David Icke jako „Problem – Reaction – Solution”)

Celem jest by syjonistyczna bandycka agentura reprezentowana przez izraelską kancelarię (Dentos Elliott Portnoy?), której nazwę wkrótce poznamy, kosztem polskich podatników szantażowała Niemców i wymuszała rozbójniczo od nich grube pieniądze na podstawie pretekstów dostarczanych przez niemieckojęzyczną agenturę tych samych syjonistycznych zbrodniarzy – jak ZDF, ale w „niemieckich” mediach jest tego o wiele więcej – trzymając też dzięki temu naród niemiecki w szachu, żeby przypadkiem nie myślał o sojuszu z Rosją, dzięki której mógłby się wybić w końcu na prawdziwą wolność. Nieprzypadkowo ma to miejsce przed wyborami w Niemczech jesienią i gdy słychać coraz mocniejsze niemieckie głosy za zbliżeniem z Rosją.

Czyli Niemcy i Polacy mają płacić i skakać sobie do gardeł (stara imperialna zasada „Divide et Impera”) a żyd się na tym bogacić… Jak mówi profesorek z _Zażółconą_ gębą: „Stać Nas!”.

To od dawna stosowana przez Mędrców AngloSyjonu metoda: pojedynczy zwykli ludzie jak i grupy chcą wspólnego dobra, poszukują prawdy i sprawiedliwości i poświęcają szczytnym celom mnóstwo energii życiowej (w postaci uwagi, emocji, myśli, czasu, pracy), która jest i tak w końcu przez dominujący układ kabalistów, poprzez moc iluzji którą roztoczyli przed ludźmi, zamieniana w ordynarny geszeft, dzięki któremu zdobywają bogactwa i kontrolę (o tym m.in jest alegoria filmu Matrix).

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s